Управління соціального захисту населення інформує

21.11.2018, 16:53

До уваги громадян, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км)!

Рішенням сесії обласної ради від 19.10.2018 № 879 внесені зміни до Порядку виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км).

Зокрема, обмежена кількість поїздок, вартість яких підлягає компенсації. Відтепер виплата вартості квитка проводиться з розрахунку 10 поїздок на місяць (не більше 120 поїздок на рік). Визначена кількість поїздок використовується в будь-який час впродовж року.

Для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю – не більше 75 поїздок на рік, у період з 1 жовтня по 15 травня. 

У 2018 році визначено 30 поїздок, розрахованих пропорційно до кількості місяців, з місяця прийняття змін.

Крім того, змінами передбачено, що для виплати компенсації пільговик звертається, не пізніше шести місяців з дня здійснення поїздки.

Одночасно зазначаємо, що згідно із Порядком проводиться відшкодування вартості проїзних документів (із зазначенням прізвища, ініціалів пільговика та номера посвідчення):

-фіскальних чеків;

-проїзних квитків за формою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 №503 “Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування”.

Звертаємо увагу, що додатком 1 вищезазначеного наказу передбачені зразки квитків на міжміських маршрутах в залежності від відстані, які при цьому мають різний колір: тип I - блакитний, тип II - рожевий, тип III - жовтий, тип IV – салатовий (зразки додаються). У разі подання квитків невідповідного зразку у компенсації буде відмовлено.

Також повідомляємо про можливість перевірки поданих квитків щодо підтвердження факту надання перевізником послуги з перевезення. У випадку подання проїзних документів, не підтверджених перевізником, компенсація не здійснюється, а інформація  надається правоохоронним органам.

За довідками звертатися за телефоном – 44572.

          


Додаток: 5 арк. (типові форми квитків). Завантажити