Привітали старійшину міста з 90-річним ювілеєм

23.11.2018, 09:29

17 листопада Євдокія Петрівна Москалець, першозасновник міста і Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, відзначила 90-річчя з Дня народження.  


Ювілярка приїхала з родиною розбудовувати місто в 1960 році, має 60 років сумлінного трудового стажу, більшу частину якого відпрацювала на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті, де зарекомендувала себе працелюбним та надзвичайно відповідальним працівником. Євдокія Петрівна - життєрадісна людина, має гарне почуття гумору, займає активну громадянську позицію, цікавиться життям міста. 


Привітати старійшину з поважною датою завітали міський голова Дмитро Биков, головний фахівець із комунікацій ПрАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Клименко, заступник голови громадської організації першозасновників Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Євгеній Шестаков. 


Дмитро Биков побажав Євдокії Петрівні здоров’я та наснаги, сімейного благополуччя та затишку, подарував святковий букет та чайний сервіз. 


До теплих привітань приєдналися Руслан Клименко та Євгеній Шестаков, вручили квіти й подарунки.


Євдокія Петрівна радо зустрічала гостей, щиро ділилася давніми спогадами про будівництво міста, про трудові будні дружного колективу бухгалтерського відділу комбінату. Відзначила, як розвивається, процвітає, змінюється на краще рідне місто й Полтавський ГЗК. Подякувала за відвідини, приємні враження, увагу та турботу, побажала усім міцного здоров’я, успіхів у роботі та житті. На завершення зустрічі Євдокія Петрівна запросила гостей на чаювання, що супроводжувалося приємною бесідою.