Територіальна громада вітала засновників міста й комбінату

2.12.2018, 09:41

29 листопада 1960 року 58 років тому перші будівельники на дніпровських пісках та барханах розпочали будівництво сучасного міста й потужного гірничозбагачувального комбінату. Згодом на карті України з’явилося нове місто-красень і відоме тепер в Україні та світі підприємство з видобутку залізної руди ПрАТ «Полтавський ГЗК». Вдячні нащадки 29 листопада започаткували свято територіальної громади – День першопрохідців, яке стало традиційним. 


І цьогоріч у дружньому родинному колі громада привітала засновників міста й комбінату: членів клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» та ГО «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК» чудовою святковою концертною програмою, що відбулася у великій залі Палацу культури і творчості. На адресу батьків міста прозвучало багато слів вдячності за сумлінну працю, побажання здоров’я, родинного затишку, уваги дітей та внуків.


Перший заступник міського голови Олександр Чуприна від імені міського голови Дмитра Бикова привітав старійшин міста зі святом, відзначив великий трудовий подвиг першопрохідців, побажав миру й процвітання на рідній землі. Традиційно першозасновників вшанував голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, який подякував їм за збудований комбінат, за волю, наполегливість та сильний характер, яким вони наділили наше місто. Від імені народного депутата України Костянтина Жеваго передав вдячність за наполегливу, сумлінну працю та щирі побажання довгих років життя, родинного тепла та поваги.


Олександр Чуприна та Віктор Лотоус відзначили членів клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» та ГО «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК» Подяками міського голови та Грамотами Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. Творчі колективи Палацу культури і творчості подарували батькам міста музичні та танцювальні вітання, яскраві емоції та гарний святковий настрій.