Молодь із міста Горішні Плавні зустрілася з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдови

4.12.2018, 08:10

30 листопада молодь із Горішніх Плавнів відвідала місто Київ, де зустрілася з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдови в Україні Паном Русланом Болбочаном. 

До складу делегації було зараховано учнів загальноосвітніх навчальних закладів та Вищого професійного гірничо-будівельного училища, які стали переможцями та лауреатами міської вікторини з питань  історії, географії, економіки та культури Республіки Молдови. Вікторину проведено в рамках міської програми розвитку молодіжної політики та спрямовано на розвиток міжнаціональних та міжкультурних зв’язків, укріплення дружніх стосунків через дитячу та молодіжну дипломатію. 

Зустріч у Посольстві Молдови пройшла в теплій невимушеній та доброзичливій атмосфері. Горішньоплавнівці вручили Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Молдови конкурсні картини та поробки. Цікавилася питаннями історії, культури, освіти Республіки Молдови та міжнародного співробітництва між нашими країнами. 

Пан Посол розповів дітям про себе, рідну країну та національні традиції, познайомив із співробітниками Посольства та пріоритетними напрямками їх діяльності. Подякував молоді за цікаву бесіду, вручив сувеніри з символікою Республіки Молдови на добру згадку та солодкі подарунки. 

Перебуваючи в столиці України, учасники зустрічі також відвідали PinchukArtCentre, що представив масштабну групову виставку «І знову демократія?» за участіФрансіса Аліса, групи Аллора та Кальсаділья, Олафура Еліассона, МауріціоКателана, Зо Леонард, Гошки Мацуги, Такаші Муракамі, Сондри Перрі, Паскаля Мартіна Таю, Люка Тюйманса, Рейчел УайтредтаДеміена Хьорста.