ПОРЯДОК ДЕННИЙ

7.12.2018, 08:24

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


10 грудня 2018                                        м. Горішні Плавні

13-30                                                    Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «Фірма «Адіс» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 24.

1.2.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянином Богатовим Артемом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 41.

1.3.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «Горішні Плавні» на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 62.

1.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Строни, 29.

1.5.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Кириченком Іваном Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Строни, 15-В.

1.6.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Ковальчук Любов’ю Іванівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 26 .

1.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадською організацією «Комсомольський крейсерський яхт - клуб» на земельну ділянку по вулиці Набережна, 8.

1.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Куликом Сергієм Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 22 по проспекту Героїв Дніпра.

1.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Кучером Петром Володимировичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 2 по проспекту Героїв Дніпра.

1.10.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Кучером Петром Володимировичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 30.

1.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Кучером Петром Володимировичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

1.12.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Лютенко Оксаною Олександрівною на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 56.

1.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Мосієнко Ангеліною Андріївною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 77.

1.14.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Суботою Наталією Олексіївною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 77.

1.15.  Про поновлення дії договору оренди землі з приватним малим підприємством «Оміс» на земельну ділянку по вулиці Огрудкувальників, 6.

1.16.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Тараненко Аллою Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Молодіжна, 13.

1.17.  Про внесення змін до договору оренди землі з приватним підприємством «Фармос» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 18 по проспекту Героїв Дніпра.

1.18.  Про поновлення дії договорів оренди землі з громадською організацією «Фауна» на земельні ділянки в міському парку культури та відпочинку.

1.19.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Федоренком Вячеславом Васильовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 54-Б.

1.20.  Про припинення дії договору оренди землі з кредитною спілкою «Надія» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 30.

1.21.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Дуднік Світланою Михайлівною на земельну ділянку по вулиці Набережна, 12.

1.22.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Ковальчук Ніною Василівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 78 по проспекту Героїв Дніпра.

1.23.  Інформація щодо виконання протокольного доручення депутатської комісії від 11.12.2017 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єктів на такій земельній ділянці по вул. Добровольського, 47, що перебуває в оренді ФО-П Будзінського Анатолія Пилиповича.

1.24.  Інформація щодо виконання протокольного доручення депутатської комісії від 10.09.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єктів на земельній ділянці по вул. Гірників, 12, що перебуває в оренді ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк».


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – в.о. начальника управління архітектури і містобудування


2.1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Дніпровській для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та проведення земельних торгів.

2.2.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розі вулиць Добровольського та Набережна для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та проведення земельних торгів.

2.3.  Про передачу ТОВ «12 СТІЛЬЦІВ» в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 75.

2.4.  Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ФЕРОЛІТ» земельної ділянки по вул. Будівельників, 55.

2.5.  Про припинення договору оренди землі з Миркалом Володимиром Григоровичем по вул. Сковороди, 20.

2.6.  Про передачу у власність гр. Кошевці Олександру Миколайовичу земельної ділянки по вул. Сковороди, 20.

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Селівановій Марині Олександрівні по проспекту Героїв Дніпра, 65.

2.8.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» по вул. Будівельників.

2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Бережній Ользі Миколаївні земельної ділянки у   с/т «Юність-2».

2.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Мельниковій Марині Григорівні земельної ділянки у с/т «Гірник».

2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Колісник Валентині Степанівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.12.  Про надання дозволу гр. Мілюковій Оксані Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.13.  Про надання дозволу гр. Дідик Людмилі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.14.  Про надання дозволу гр. Сопчаку Юрію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.15.  Про надання дозволу гр. Сопчаку Сергію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.16.  Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО «ЛІСОВОД» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.

2.17.  Про надання дозволу ТОВ «АКБ-ЛІНК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в районі будівлі №50/16 по вул. Конституції.

2.18.  Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ЖИТЛОВОМУ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ №1 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 63.

2.19.  Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ЖИТЛОВОМУ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ №1 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 28.

2.20.  Про надання згоди Дочірньому підприємству «Ферротранс» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, на території міста Горішні Плавні.

2.21.  Про надання згоди ТОВ «Єристівський ГЗК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, на території міста Горішні Плавні.

2.22.  Про надання згоди фізичній - особі  підприємцю Ісаєнко Пелагеї Миколаївні на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку № 79 по вулиці Добровольського.

2.23.   Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Рашетнікова Андрія Юрійовича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 78 по проспекту Героїв Дніпра.

2.24.  Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду по вул. Добровольського, 2-В.

2.25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність гр.гр. Костенко Надії Анатоліївні, Костенку Любомиру Олександровичу, Костенко Людмилі Іванівні, Костенку Василю Григоровичу по вул. Руднична, 28.

2.26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Білобородовій Олені Іванівні по вул. Руднична, 53.

2.27.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Головатенку Владиславу Миколайовичу по вул. Франка.


3.  Про внесення змін до Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу


4.  Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради


5.  Різне.