Апаратна нарада

18.12.2018, 13:39

17 грудня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетних установ, закладів, комунальних підприємств, державних органів влади. 


Міський голова з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відзначив сертифікатами на отримання грошових винагород земляків спортсменів-переможців, призерів чемпіонатів України з легкої атлетики 2018 року, їх тренерів. У змаганнях зі штовхання ядра на чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору в м. Бахмуті І місце вибороли майстер спорту України Микола Федоренко та спортсмен Сергій Непомнящих, ІІ місце - майстер спорту міжнародного класу Андрій Кривчун. У змаганнях зі штовхання ядра, метання списа і диска у м. Кропивницькому І місце у змаганнях із метання списа і штовхання ядра завоював спортсмен Руслан Біленко, ІІ місце - майстер спорту міжнародного класу Андрій Кривчун та майстер спорту України Микола Федоренко, ІІІ місце у змаганнях із метання диска - Руслан Біленко. Дмитро Биков привітав спортсменів, їх тренерів-викладачів Бориса Задворного, Надію Городинець із перемогами, побажав успіхів та нових спортивних досягнень, вручив сертифікати та пам’ятні подарунки.


У ході апаратної наради очільник міста привітав засновницю конкурсу - члена Національної спілки журналістів України, чинного члена-кореспондента Міжнародної академії сучасного мистецтва, президента Міжнародної культурної асоціації «Академія культури, мистецтва, Просвіти «Політ і клич журавля» Віру Журавель та переможців ІІІ Міжнародного літературного конкурсу «Місто поезії» із завершенням конкурсу, що проводився в місті з 01 березня по 01 листопада 2018 року під девізом «Справжня поезія - універсальна мова без кордонів, віку і забуття ...» чотирма мовами - українською, російською, англійською та італійською. І місце присвоєно Наталії Тарасовій із міста Горішні Плавні за оповідання «Китайська ваза династії Мін», ІІ місце – Наталії Дудко з міста Харкова за оповідання «Фенікси», ІІІ місце – Валерію Калашнику з міста Горішні Плавні за оповідання «Коли біологи були маленькими». Дмитро Биков вручив переможцям сертифікати на отримання грошових винагород та пам’ятні подарунки.  


У ході урочистої частини міський голова також привітав переможців Всеукраїнського конкурсу для художників «Місто на мольберті», вперше організованого в місті за фінансової підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго. Подякував директору виставкової зали Любові Брагілевій за проведення конкурсу та організацію виставки найкращих робіт у міській виставковій залі з теми «Пейзаж міста Горішні Плавні в різні пори року». Відзначив сертифікатами на отримання грошових винагород та пам’ятними подарунками переможців: Андрія Кулика з міста Горішні Плавні (І місце – картина «Ранок, вул. Добровольського»), Олексія Іванюка з міста Полтави (ІІ місце - «Ранок у місті»), Надію Мироненко з міста Харкова (ІІІ місце - «Сніг іде»). Участь у конкурсі взяли художники з Києва, Львова, Харкова, Полтави, Прилук, Кривого Рогу, Світловодська, Кременчука, Горішніх Плавнів, які представили на розгляд журі близько 70 творчих робіт. Найкращі міські пейзажі будуть викуплені для історії та розміщені в міському краєзнавчому музеї.  


Також очільником Горішніх Плавнів відзначені дипломами та пам’ятними подарунками автори найкращих робіт фотовиставки-конкурсу «Фотосушка». І місце - Наталія Тарасова з фото «Лєто красноє пропєла», ІІ місце – Олена Петрова з фото «Осінь у Горішніх Плавнях», ІІІ місце – Ігор Радченко з фото «Діалог» та Антоніна Кулієва з фото «Красень». Захід проводиться в місті вже вчетверте з ініціативи міського голови Дмитра Бикова відділом культури, спорту і туризму спільно з КЗ «Централізована бібліотечна система». Загальна тематика фотографій пов’язана з життям міста. 


У ході робочої частини наради йшлося про схвалення Державного бюджету України на 2019 рік та результати роботи з формування міського бюджету Горішніх Плавнів на 2019 рік. Очільник міста відзначив, що показники міського бюджету на наступний рік у цілому достатньо оптимістичні, а виконання дохідної частини бюджету дозволить місту розвиватися й надалі.  


Міський голова доповів основні показники соціально-економічного розвитку

міста Горішні Плавні за 9 місяців 2018 року в розрізі області. Зазначив, що чисельність наявного населення Горішньоплавнівської міської ради станом на 01 жовтня 2018 року склала 53 815 осіб, за січень-вересень 2018 року на території міськради природне скорочення становить 299 осіб.


Міський голова відзначив, що в січні-вересні 2018 року обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу по місту склав 23,5 млрд грн. Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця становить 436 тис. грн, що в 3 рази більше, ніж у Полтаві (138 тис. грн), у 2,4 рази більше, ніж у Кременчуці (179,4 тис. грн). 56,3 % у загальному обсязі реалізації промислової продукції міста забезпечується бюджетоутворюючим підприємством ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».  


За січень-вересень 2018 року підприємствами міста освоєно капітальних інвестицій на суму 2,7 млрд грн, у розрахунку на одного мешканця показник становить 49260 грн, що в 4 рази більше, ніж у Полтаві (11600 грн), у 8 разів більше, ніж  у Кременчуці (6 087 грн). Дмитро Биков повідомив, що у місті Горішні Плавні й надалі зберігається високий рівень участі іноземного капіталу в економічному розвитку області. Обсяг прямих інвестицій наростаючим підсумком станом на 01 жовтня 2018 року становить 806 млн дол. США (101,7 % до обсягів прямих іноземних інвестицій на 1 січня 2017 року). За даним показником м. Горішні Плавні серед інших міст Полтавської області посідає 1 місце.


Очільник міста зауважив, що середньомісячна заробітна плата працівників у ІІІ кварталі 2018 року складає 12 222 грн. Це на 41 % більше від середнього показника по Полтавській області (8 698 грн), на 35 % вище за середню заробітну плату по Україні (9 063 грн). У Полтаві середня заробітна плата становить 9 117 грн, у Кременчуці – 9 231 грн, у Миргороді – 7 259 грн, у Лубнах - 6 401 грн, у Гадячі – 6 789 грн. Заборгованість із виплати заробітної плати по колу звітуючих підприємств станом на 01 жовтня 2018 року відсутня.


Очільник міста доповів про повідомлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля. У повідомленні зазначено про плани з будівництва автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія в існуючому транспортному коридорі вздовж територіальної дороги загального користування Т-17-16 Капустяни-Дяченки-Дмитрівка-Горішні Плавні та залізничної лінії Потоки-Золотнишине.

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» дане повідомлення зареєстровано в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля, опубліковано в газетах «Зоря Полтавщини» та «Полтавська Думка».


Міський голова поінформував, що з метою здійснення контролю за споживачами, які неправомірно ухиляються від сплати комунальних платежів проведено аналіз заборгованості за 9 місяців 2018 року та вжито заходи. Станом на 01.10.2018 у комунальних підприємствах обліковується заборгованість із сплати за послуги з утримання будинку по КЖРЕП №1 (5,6 млн грн), по КЖЕП № 4 (2,2 млн грн). Подано 88 позовів до суду на суму 331 тис. грн. Заборгованість з оплати за гаряче водопостачання становить 13,6 млн грн, з оплати за теплопостачання – 20,5 млн грн. Укладено 796 договорів реструктуризації на суму 6,8 млн грн. Подано до суду 317 позовів на суму 6 млн грн. Заборгованість із оплати за постачання холодної води - 10 млн грн. Укладено 177 договорів реструктуризації на суму 1 млн грн. Подано до суду 2 позови на суму 33 тис. грн.


Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-мистецькі заходи, присвячені новорічним святам. 19 грудня на Театральній площі біля Палацу культури і творчості відбудеться свято відкриття міської новорічної ялинки. 20-24 грудня для дітей у Палаці культури і творчості      заплановано проведення свята новорічної казки «Зірка щастя» та розважально-ігрової програми. 21грудня о 15.30 у ПСМНЗ «Дитяча художня школа» буде організовано святковий захід «Маскарад новорічних ідей» та виставку художніх робіт. Із 25 по 30 грудня у вестибюлі Палацу культури і творчості буде відкрито резиденцію Діда Мороза та Снігуроньки, де кожен охочий може безкоштовно замовити привітання для дітей. 27 та 28 грудня о 18.00 у великій залі Палацу культури і творчості відбудуться традиційні новорічні концерти для мешканців Горішніх Плавнів. З 24 по 30 грудня в місті також пройдуть спортивні турніри з різних видів спорту на призи Діда Мороза.


Міський голова Дмитро Биков привітав присутніх з новорічними святами, що наближаються, побажав здоров’я, добробуту, наснаги в новому році та здобутків, нових досягнень на благо міста.