Подарунки в День Святого Миколая багатодітним сім’ям

20.12.2018, 17:00

19 грудня в День Святого Миколая у великій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося святкове вручення подарунків багатодітним родинам, у яких виховують четверо та більше дітей. 

Привітати родини зі святом завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, депутат Полтавської обласної ради, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді на чолі з начальником Тетяною Оробченко.

Олександр Чуприна та Надія Угнічева побажали усім здоров’я, сімейного благополуччя, тепла й достатку, чудових новорічних свят. Надія Угнічева відзначила, що в нашому місті зареєстровано сорок сімей, де виховуються сто вісімдесят дві неповнолітні дитини. У Горішніх Плавнях налічується 29 родин, у яких виховуються по четверо дітей; 6 родин - по п’ятеро дітей;  3 родини – по шестеро дітей і 2 родини, де виховуються восьмеро та десятеро дітей. Підтримка багатодітних родин здійснюється за сприяння міського голови Дмитра Бикова в рамках Програми підтримки материнства та дитинства, на виконання якої витрачено понад 155 тис. грн з міського бюджету. 

У День Святого Миколая від міської адміністрації діти отримали солодкі подарунки, запрошення у Палац культури і творчості на новорічну казку «Зірка щастя» та розважально-ігрову програму.  А кожній багатодітній родині з нагоди свята вручили новорічні гірлянди та набори посуду. 

Традиційно привітали дітей із багатодітних родин солодкими подарунками засновники Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» народний депутат України Костянтин Жеваго та голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус. Директор Благодійного фонду Вячеслав Мінязев привітав дітей та батьків із новорічними святами, побажав успіхів у всіх починаннях, розвитку та досягнення позитивних результатів у новому році.  

На гостей Горішньоплавнівської міської ради очікував новорічний сюрприз – урочисто вбрана сяюча красуня-ялинка, веселий сніговичок та різнокольорові повітряні кульки, що наповнили залу казковою атмосферою. Вокальна студія «Майстер», хореографічна студія «Імідж» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) подарували присутнім гарний настрій, підготувавши чудові музичні вітання. 

З нагоди Новорічних свят традиційно у фойє виконкому Горішньоплавнівської міської ради відкрито виставку дитячих поробок дошкільних та шкільних навчальних закладів. Її тематика пов’язана з наближенням новорічно-різдвяних свят. Кожен, хто завітає на виставку, має гарнунагоду пересвідчитися у багатогранності дитячої уяви і таланту та отримати святковий заряд гарного настрою.