Новорічне свято для дітей з особливими потребами

20.12.2018, 17:00


19 грудня в День Святого Миколая депутат Полтавської обласної ради від міста Горішні Плавні, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький привітав соціально незахищених дітей та дітей з інвалідністю Центру соціальної підтримки дітей та сімей«Надія» із новорічними святами, побажав здоров’я, успіхів, добробуту в новому 2019 році, подарував дітям із багатодітних родин чудові подарунки.  

З нагоди Дня Святого Миколая в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулося родинне новорічне свято для дітей з інвалідністю.   


Захід реалізовано в рамках Міської програми реабілітації дітей із особливими потребами, створеної органами місцевого самоврядування. Її учасники проходять реабілітацію в Кременчуцькому Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, соціальну реабілітацію в м. Штоках у Німеччині, мають можливість побувати на екскурсіях, в закладах відпочинку та рекреації. Тільки у 2018 році діти відвідали дельфінарій та екопарк Фельдмана у місті Харкові, музеї авіації та державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» у місті Полтаві, музей реконструкції українського весілля у Великих Будищах, побували у розважальному комплексі із гоголівським колоритом на хуторі Проні, оздоровилися в ДСОЦ «Горизонт». У тісній співпраці з ЦДтаЮТ для дітей проводять святкові заходи, організовано театр «Золотий ключик», де вони мають можливість виявити акторські здібності. На волонтерських засадах семінаристи Полтавського міссіонерського училища, здійснюють соціальний супровід дітей з діагнозом ДЦП до шкіл міста. 


«Найбільшим та найкращим подарунком для дітей з обмеженими фізичними можливостями, їх батьків є впровадження та підтримка Програми реабілітації дітей із особливими потребами, що успішно реалізується в місті вже 11 років поспіль», - наголосила керівник Програми Любов Хиль. Подякувала міському голові Дмитру Бикову, засновникам БФ «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України Костянтину Жеваго та голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, директору фонду Вячеславу Мінязеву за багаторічну фінансову підтримку Програми.

Любов Хиль зауважила, що традицію вітати дітей та батьків з Днем Святого Миколая запроваджено з метою підвищення їх соціалізації. Свята вже були організовані в СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Цьогоріч діти з особливими потребами стали гостями ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.      

 

На заході від імені міського голови Дмитра Бикова зі святом привітала дітей начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, побажала здоров’я, мужності, терпіння та наснаги, світлого Нового року та Різдва Христова.  


Щороку до підтримки Програми долучаються благодійники. Другий рік поспіль з Днем Святого Миколая дітей з особливими потребами вітає НВП «Фероліт» в особі директора Сергія Воробйова та фінансового директора Алли Войтюк. Директор НВП «Фероліт» побажав родинам добра, тепла, здійснення заповітних мрій, подякував організаторам свята за добру справу та гарну нагоду долучитися до неї. Подарував дітям солодощі та фруктові набори.     


З Днем Святого Миколая гостей вітали директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Віра Усатенко та учні школи, які подарували кожній дитині сувеніри «миколайчики», зроблені власноруч, учасники шкільної вокальної студії «Майстер» (керівник Олена Терешок) та хореографічної студії «Імідж» (керівник Анастасія Ткаченко), які підготували яскраву новорічну концертну програму.