У Горішніх Плавнях за участі фахівців Проекту ПРОМІС відбулися чергові засідання

21.12.2018, 15:04

20 грудня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради за участі фахівців Проекту ПРОМІС відбулися чергове засідання Стратегічного комітету та розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку, створеного для впровадження Проекту ПРОМІС у м. Горішні Плавні. Засідання Стратегічного комітету було присвячене моніторингу виконання заходів Плану реалізації Стратегії міста Горішні Плавні на період 2018-2019 р.р. Метою роботи Дорадчого комітету було напрацювання заходів для планування сталості результатів впровадження Проекту ПРОМІС.

У роботі засідань від міста Горішні Плавні взяли участь міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Юрій Муха, муніципальний координатор впровадження Проекту від Горішніх Плавнів, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова,депутати міської ради, представники структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, громадських організацій, бізнесу, ЗМІ.

Проект ПРОМІС представили директор Проекту Олександр Кучеренко, головний радник з питань врядування Кейді Ворд, головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкінрегіональний координатор у Полтавській області Ірина Дудка, консультант Проекту ПРОМІС Андрій Залужний.

Міський голова привітав усіх присутніх, відзначив важливу роль стратегічного планування в розвитку міста, подякував Проекту ПРОМІС за професійний супровід, побажав усім плідної роботи.

У ході першого засідання присутні розглянули заходи плану реалізації Стратегії, заплановані до виконання в І півріччі 2018 року, порівняли з запланованими показниками. 

У ході другого засідання Кейді Ворд подякувала міській адміністрації за плідну співпрацю, коротко охарактеризувала стратегію сталості Проекту ПРОМІС, її важливість для Проекту та міст-партнерів. 

За участі модераторів Ігоря Лепьошкіна та Андрія Залужного здійснили аналіз та визначили основні пріоритети для забезпечення сталості результатів спільної роботи; обговорили ініціативи та вагомі проекти, які варто підтримувати в майбутньому: громадський бюджет, покращення якості надання адмінпослуг, гендерно орієнтоване бюджетування, Програму просування продукції міста на зовнішні ринки, діяльність Асоціації малих та середніх експортерів щодо диверсифікації економіки міста та посилення експортної спроможності. Здійснили оцінку сталості результатів їх впровадження та розробили заходи щодо забезпечення сталості в рамках Проекту.


За результатами роботи був сформований проект Плану дій, спрямований на досягнення сталості результатів впровадження Проекту ПРОМІС у м. Горішні Плавні, а також визначені наступні кроки та ініціативи, за якими буде відбуватись співпраця міста та Проекту протягом 2019-2020 років.