У Горішніх Плавнях засяяла новорічна ялинка

21.12.2018, 15:17

Традиційно 19 грудня в День Святого Миколая на Театральній площі відбулося урочисте відкриття загальноміської новорічної ялинки.


На святі зібралися дорослі й малі містяни, гості Горішніх Плавнів, які насолодилися новорічною казковою програмою, підготовленою творчими колективами Центру дитячої та юнацької творчості, Палацу культури і творчості. Із веселою розважальною програмою виступили герої дитячих мультфільмів: кіт Том та миша Джері, зла Капелюшниця та пан Кабан. Дід Мороз та Снігуронька побажали всім добра, миру, радості та процвітання. Під чарівні слова Діда Мороза «Один, два, три! Ялиночко, гори!» новорічна красуня засяяла сотнями різнокольорових вогників, а небо освітилося яскравими вогнями феєрверку, даючи старт новорічним святам. 

Привітати усіх із новорічними святами також завітали представники міської адміністрації на чолі з міським головою Дмитром Биковим. Очільник Горішніх Плавнів відзначив: «Соціально-економічний розвиток міста - на досить високому рівні, Горішні Плавні займають провідні позиції не лише у Полтавській області, а й в Україні. Рік був плідним і результативним у кожній сфері життєдіяльності міста». Міський голова побажав усім здоров’я, достатку, злагоди та добробуту в кожну родину.