У Центрі дитячої та юнацької творчості для дітей із особливими потребами провели новорічне свято

27.12.2018, 08:43

26 грудня в Центрі дитячої та юнацької творчості в рамках міської програми реабілітації дітей із особливими потребами відбулося чудове новорічне свято. На дітей та батьків чекали святково вбрана зала із яскравою новорічною ялинкою, весела розважальна та ігрова програма за участю улюблених казкових героїв, Діда Мороза та Снігуроньки, запальні танці, цікаві конкурси, сюрпризи та, звичайно, солодкі подарунки. 


На святі від імені міського голови Дмитра Бикова заступник міського голови Надія Угнічева вітала дітей та батьків із Новим 2019 роком, бажала здоров’я, успіхів, миру й затишку в родинному колі, здійснення мрій та нових досягнень. Відзначила, що міська програма реабілітації дітей із особливими потребами створена органом місцевого самоврядування для підтримки дітей, які потребують особливої уваги й піклування, спрямована на фінансову та організаційну підтримку таких родин. Подякувала керівнику Програми Любові Хиль та учасникам Програми батькам та дітям за щоденну сумлінну роботу, терпіння та наполегливість, важливі результати, яких вдалося досягти спільними зусиллями. Із нагоди новорічних свят вручила дітям солодкі подарунки.  


Чудові новорічні подарунки отримали діти від народного депутата України Костянтина Жеваго та голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, які від імені засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» вручила Марина Бріжіцька.


До святкових вітань також приєдналися представники ТОВ «КАШКАН ЛОГІСТИК», які традиційно порадували дітей солодощами. 


Новорічне свято запам’ятається дітям приємними емоціями та гарними враженнями. Батьки подякували органам місцевого самоврядування, засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», творчим колективам Центру дитячої та юнацької творчості на чолі з директором Надією Сакун, міським благодійникам та спонсорам за значну фінансову підтримку, за пильну увагу до дітей з особливими потребами, за їх радісні посмішки. На знак вдячності діти вручили гостям чудові новорічні поробки, виготовлені власноруч.