Новорічне свято для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

27.12.2018, 13:53

26 грудня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося новорічне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 
 Від міської адміністрації на свято завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариса Василенко. «Від імені міського голови Дмитра Бикова прийміть вітання та подарунки із нагоди Нового року та Різдва Христового. Бажаю вам добробуту, здоров’я, здійснення задумів і мрій, гарних свят у теплому родинному колі!» – відзначила Надія Угнічева. Заступник міського голови вручила усім дітям солодкі подарунки.   


Зі святковими привітаннями до дітвори завітала представник Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Марина Бріжіцька, яка вручила дітям солодощі від імені засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»:   народного депутата України Костянтина Жеваго та голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса. 


Творчі колективи ЦДтаЮТ підготували цікаву новорічну казку, веселу розважальну програму, танці та ігри за участю героїв мультфільмів, Діда Мороза та Снігуроньки. Діти стали не тільки глядачами, а й активними учасниками дійства та із великим задоволенням у теплому родинному колі відсвяткували новорічне свято.