Фроленко Дар'я Олексіївна

27.12.2018, 16:15

27 грудня 2018 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- головного спеціаліста із земельних відносин відділу  містобудівного кадастру та земельних відносин управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міськради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки
та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік Фроленко Д. О. додаються.

Е-декларація Фроленко Д. О. за 2017 рік розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Примітка: Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Заява: Завантажити
Декларація: Завантажити

Інформація щодо результатів проведення перевірки Фроленко Дарї Олексіївни

15 березня 2019 року в Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Фроленко Дар’ї Олексіївни, головного спеціаліста із земельних відносин відділу містобудівного кадастру та земельних відносин управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Фроленко Д.О.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Фроленко Дар’ї Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».