ПОРЯДОК ДЕННИЙ

11.01.2019, 08:27

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


14 січня 2019                                            м. Горішні Плавні

13-30                                                      Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Строни, 29.

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Ларіним Дмитром Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайна, 34.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Нікою Іриною Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 67.

1.4.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФО–П Новіком Олександром Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 26 по вулиці Гірників.

1.5.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з громадянином Погребняком Василем Васильовичем на земельну ділянку в районі житлових будинків № 42 та № 46 по вулиці Конституції.

1.6.  Розгляд заяви ФО-П Кашкана В.А. щодо внесення змін до договору відшкодування втрат від недоотримання коштів за використання земельної ділянки в районі житлового будинку № 46 по вул. Конституції в частині зміни ставки плати.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Про надання згоди фізичній-особі підприємцю Шестаковій Світлані Михайлівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлових будинків №77 та №79 по проспекту Героїв Дніпра.

2.2.  Про проведення інвентаризації земель в межах перспективного розміщення земель промисловості та інженерних комунікацій промислових об’єктів на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.3.  Про внесення змін до рішення 39 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.11.2018 року «Про надання дозволу гр. Буднію Анатолію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Наука»».

2.4.  Про внесення змін до рішення 39 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.11.2018 року «Про надання дозволу гр. Ляшенко Лесі Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія»».

2.5.  Про внесення змін до рішення 39 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.11.2018 року «Про надання дозволу гр. Мельнику Олексію Антоновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія»».

2.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Кубуші Сергію Аркадійовичу земельної ділянки у с/т «Юність-1».

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Левачкову Володимиру Юрійовичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Паламарчук Катерині Геннадіївні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Юхименку Анатолію Івановичу земельної ділянки у   с/т «Надія-2».

2.10.  Про надання дозволу гр. Волокиті Івану Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.11.  Про надання дозволу гр. Жолоб Валентині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.12.  Про надання дозволу гр. Терещенку Анатолію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.13.  Про надання дозволу гр. Біденку Володимиру Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (з метою зміни призначення) на розі вулиць Чекаліна та Лесі Українки.

2.14.  Про надання дозволу Кочеткову Валерію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по   вул. Будівельників, 39-А.

2.15.  Про надання дозволу  гр. Марченку Едуарду Михайловичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Яблунева, 14.

2.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна, 65.

2.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» по вул. Будівельників.

2.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ПрАТ «Полтавський ГЗК» на території міста Горішні Плавні.

2.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ФІРМА «АДІС» по вул. Молодіжна, 3.

2.20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Огрудкувальників, 60.

2.21.  Про передачу у власність гр. Ананченко Ользі Михайлівні земельної ділянки по вул. Хвойна, 13.

2.22.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

2.23.  Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду Будзінському Анатолію Пилиповичу земельної ділянки по вул. Добровольського, 47.

2.24.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні гр. Мороза Олександра Григоровича по вул. Соборна, 61.

2.25.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КРЕМЕНЧУКГАЗ», по вул. Портова, 29.

2.26.  Інформація про виконання протокольного доручення.


3.  Різне.