Інформація

15.01.2019, 10:14

Інформація виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності, що підлягає приватизації


Назва об’єкта: 

  • Нежитлове приміщення загальною площею 70,7 кв. м , розташоване за адресою: м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра,  30.

балансоутримувач – комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне  підприємство №   1.Спосіб приватизації: викуп з поліпшеннями.Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву на участь у конкурсі;

  • копію документа, що підтверджує реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця;

  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання незалежної оцінки у межах напрямків, що відповідають об’єкту оцінки; 

  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; 

  • пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат, терміну виконання робіт (подаються в запечатаному конверті). 

Пропозиції учасників конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються у запечатаному конверті. Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.  Документи до комісії приймаються до 12 години 22 січня 2019 року за адресою: вул. Миру, 24, к.107, м. Горішні Плавні, Полтавської обл., 39800, тел.(05348) 2-28-75.Конкурс відбудеться 22 січня 2019 року о 15-00 за адресою: вул. Миру, 24, к. 203 (Відділ приватизації та обліку комунального майна виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області), м. Горішні Плавні, Полтавської обл., 39800.


Начальник відділу приватизації та обліку комунального майна                   С. А. Волокита