Стартував відкритий турнір категорії А з тенісу FERREXPO CUP

16.01.2019, 14:02

      Стартував відкритий турнір категорії А з тенісу FERREXPO CUP 

14 січня у спортивному комплексі «Ферум» стартував відкритий турнір категорії А з тенісу FERREXPO CUP у віковій категорії серед юнаків та дівчат до 14 років. Участь у змаганнях візьмуть 60 спортсменів із 15 міст України: Білгородки, Горішніх Плавнів, Дніпра, Донецька, Кам’янського, Києва, Нової Кохнівки, Кременчука, Кривого Рога, Луцька, Одеси, Полтави, Рівного, Харкова, Черкас.

Урочисте відкриття відкритого тенісного турніру відбулося за участі міського голови, голови відділення НОК України в м.Горішні Плавні Дмитра Бикова, голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, голови громадської організації «Міська федерація тенісу «Ейс», директора турніру Аркадія Волевача, директора спортивного комплексу «Ферум» Сергія Нестеренка, виконавчого директора відділення НОК України в м.Горішні Плавні Миколи Шишлікова, головного судді відкритого турніру Владислави Зукіної.

Міський голова Дмитро Биков привітав учасників відкритого турніру з тенісу FERREXPO CUP і любителів спорту з Новим роком, побажав високих спортивних досягнень, успіху, задоволення від приїзду в наше місто. Наголосив, що тенісу в Горішніх Плавнях надається особлива увага, він входить до 5 пріоритетних напрямів з розвитку спорту високих досягнень. Побажав учасникам, щоб турнір, який відбувається в нашому місті, запам’ятався, став значущим у спортивній кар’єрі. Щоб кожен учасник розвивався як особистість у спорті, щоб розвивав теніс в Україні.

Відкриття відкритого турніру категорії А з тенісу FERREXPO CUP відбулося під звуки Державного Гімну України.

Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус зауважив, що компанія FERREXPO завжди підтримувала, підтримує і буде підтримувати різні види спорту, особливо ті, що прославляють наше місто, нашу область, нашу країну за кордоном. Цей турнір відбувається на кортах, споруджених компанією FERREXPO, які відповідають світовим стандартам. Побажав спортивного азарту, щоб досвід, здобутий під час турніру, допоміг досягати нових спортивних вершин.

Змагання відкритого турніру категорії А з тенісу FERREXPO CUP у віковій категорії серед юнаків та дівчат до 14 років проходитимуть із 14 по 18 січня 2019 року в нашому місті. Як зазначила головний суддя Владислава Зукіна, на першому в цьому році турнірі з тенісу до 14 років зібралися найсильніші спортсмени, які налаштовані на кращий теніс у їхньому виконанні. 

Тож нехай переможе найсильніший!