ПОРЯДОК ДЕННИЙ

17.01.2019, 11:32

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок першої сесії Горішньоплавнівської  міської ради

Полтавської області сьомого скликання


22 січня 2019                                                      м. Горішні Плавні

10-00                                                               Велика зала міськради


1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва:

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки.

1.2.  Про передачу майна до статутного капіталу КП «Міськсвітло».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.3.  Про затвердження Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 – 2021 роки.

1.4.  Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки.


2.  Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає:  Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

2.1.  Про дозвіл на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2019 рік.

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

2.2.  Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2021 роки.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – в.о. начальника управління охорони здоров’я

2.3.    Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

2.4.  Про затвердження комплексної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки.


3.  Організаційні питання:

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

3.1.  Про виділення коштів для надання депутатам міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.2.  Про внесення доповнення до Додатку 2 рішення 31 сесії 7 скликання міської ради від 23 січня 2018 р. «Про внесення змін до рішень міської ради».


4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.1.  Про приватизацію кімнати №635 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.2.  Про прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».


Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

4.3.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Архітектура і кадастр».

4.4.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

4.5.  Про  затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні.

4.6.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка».

4.7.   Про затвердження нової редакції статуту КП «СпецЕко».

4.8.  Про внесення змін до Плану реалізації Стратегії розвитку міста Горішні Плавні на період 2018-2019 роки.


5.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.1.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Строни, 29.

5.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Ларіним Дмитром Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайна, 34.

5.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Нікою Іриною Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 67.

5.4.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФО–П Новіком Олександром Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 26 по вулиці Гірників.

5.5.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з громадянином Погребняком Василем Васильовичем на земельну ділянку в районі житлових будинків № 42 та № 46 по вулиці Конституції.


6.  Фінансові питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

6.1.   Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

6.2.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

6.3.  Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2019 рік.


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

7.1.  Про надання згоди фізичній-особі підприємцю Шестаковій Світлані Михайлівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлових будинків №77 та №79 по проспекту Героїв Дніпра.

7.2.  Про проведення інвентаризації земель в межах перспективного розміщення земель промисловості та інженерних комунікацій промислових об’єктів на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.3.  Про внесення змін до рішення 39 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.11.2018 року «Про надання дозволу гр. Буднію Анатолію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Наука»».

7.4.  Про внесення змін до рішення 39 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.11.2018 року «Про надання дозволу гр. Ляшенко Лесі Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія»».

7.5.  Про внесення змін до рішення 39 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 20.11.2018 року «Про надання дозволу гр. Мельнику Олексію Антоновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія»».

7.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Кубуші Сергію Аркадійовичу земельної ділянки у с/т «Юність-1».

7.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Левачкову Володимиру Юрійовичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

7.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Паламарчук Катерині Геннадіївні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

7.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Юхименку Анатолію Івановичу земельної ділянки у   с/т «Надія-2».

7.10.  Про надання дозволу гр. Волокиті Івану Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.11.  Про надання дозволу гр. Жолоб Валентині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.12.  Про надання дозволу гр. Терещенку Анатолію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

7.13.  Про надання дозволу гр. Біденку Володимиру Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (з метою зміни призначення) на розі вулиць Чекаліна та Лесі Українки.

7.14.  Про надання дозволу Кочеткову Валерію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 39-А.

7.15.  Про надання дозволу гр. Марченку Едуарду Михайловичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Яблунева, 14.

7.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється по вул. Соборна, 65.

7.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» по вул. Будівельників.

7.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ПрАТ «Полтавський ГЗК» на території міста Горішні Плавні.

7.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ФІРМА «АДІС» по вул. Молодіжна, 3.

7.20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Огрудкувальників, 60.

7.21.  Про передачу у власність гр. Ананченко Ользі Михайлівні земельної ділянки по вул. Хвойна, 13.

7.22.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

7.23.  Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду Будзінському Анатолію Пилиповичу земельної ділянки по вул. Добровольського, 47.

7.24.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні гр. Мороза Олександра Григоровича по вул. Соборна, 61.

7.25.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КРЕМЕНЧУКГАЗ», по вул. Портова, 29.


8.  Про зняття з контролю рішень міської ради:

Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

8.1.  Рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19 грудня 2017 р. «Про затвердження Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2018 рік».

8.2.  Рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 23 січня 2018 року «Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2018 рік».

8.3.  Рішення 60 сесії 6 скликання Комсомольської міської ради Полтавської області «Про затвердження Програми підтримки КП «Редакція газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2016-2018 роки».

Доповідає: Байдак Валерій Васильович – голова постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології

8.4.  Рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської   ради від 23.01.2018 року «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік».

8.5.  Рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської   ради від 23.01.2018 року «Про затвердження Програми надання дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2018 рік».

8.6.  Рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської   ради від 23.01.2018 року «Про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера».

8.7.  Рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 23.01.2018 року «Про затвердження Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік».


9.  Різне.