Апаратна нарада

18.01.2019, 11:11

14 січня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради за головування міського голови Дмитра Бикова відбулася перша у 2019 році апаратна нарада, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій та закладів, державних органів.  


Очільник Горішніх Плавнів привітав Павла Івановича Сніжка з призначенням 02 січня на посаду директора КВП «Теплоенерго», побажав успіхів та плідної співпраці на благо територіальної громади.


Повідомив про офіційне завершення процедури отримання Україною церковної незалежності - Вселенський Патріарх Варфоломій надав Україні Томос про автокефалію. 


Міський голова зауважив, що в Україні триває перший етап виборчої кампанії на посаду Президента. Станом на 12 січня дев'ятеро осіб подали документи у ЦВК на участь у президентських виборах, які відбудуться у березні 2019 року.


Американський інститут Ґеллапа, що займається професійними дослідженнями суспільної думки, вивчив думку населення різних країн світу з питань імміграції. Відповідно до проведеного соціологічного опитування 10 млн українців виявили готовність виїхати за межі України. Дмитро Биков відзначив, що XXI століття є століттям людських ресурсів, їх креативний та інтелектуальний потенціал, здоров’я, працелюбність і патріотизм  визначатимуть провідну роль в економічному розвитку країни. 


Міський голова позитивно оцінив роботу комунальних служб із прибирання доріг під час снігопадів. Зауважив, що загальна протяжність доріг міста складає понад 200 км. КП «СпецЕко» забезпечено необхідною технікою, але потерпає від недостатньої кількості працівників із комплексного прибирання території. На підприємстві 40 вакансій за вищезазначеною спеціальністю не заповнені. Під час рясних снігопадів наявна кількість робітників не встигає оперативно ліквідувати наслідки негоди. За таких обставин наявні працівники зазнають значних фізичних навантажень. Очільник міста також поінформував, що розчищені міські дороги посипалися антиожеледною сумішшю піску та солі, що діє більш м’яко ніж просто технічна сіль.  Посипання доріг лише сіллю має свої недоліки: притягує до дорожнього полотна вологу, що знижує коефіцієнт зчеплення коліс і асфальту на 30%, у великій кількості викликає в людей алергію, руйнує металеве покриття автомобілів, псує взуття. Сіль спричиняє засолення ґрунтів, негативно впливає на  зелені насадження: дерева, кущі, квіти, висаджені вздовж узбіччя доріг.

Дмитро Биков поінформував, що з 01 січня 2019 року   випуск комунальної газети «Громадська думка» припинено згідно з ЗУ «Про реорганізацію державних та комунальних друкованих засобів масової інформації». Горішньоплавнівська міська рада втратила право фінансування комунальної газети. Офіційні оголошення, витяги із нормативної бази, що підлягають обов’язковому оприлюдненню в друкованих засобах масової інформації, будуть друкуватися в газеті «Телеекспрес». Очільник міста звернувся з проханням до керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій та закладів укласти з газетою «Телеекспрес» угоди. Повідомив, що в рамках державної програми «Радіо громад» КП «Редакція міської газети «Громадська думка» працює над впровадженням радіомовлення в новому FM-форматі.   


Заслухали звіт директора ДЖКГ Петра Василюка про ефективність використання бюджетних коштів у сфері ЖКГ міста у 2018 році. Петро Василюк доповів, що робота велася в рамках п’яти основних міських програм: Програми розвитку житлово-комунального господарства   та благоустрою на 2018 рік (виконано на 89%), Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки (виконано на 66%), Програми  сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2018-2020 роки (виконано на 100%), Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Горішні Плавні на 2016-2020 роки (виконано на 100%), Програми надання дотації на відшкодування  різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2018 рік (виконано на 100%). 


Директор ДЖКГ зазначив: «КП «СпецЕко» виконано поточний ремонт доріг на 4,5 млн грн, поточний ремонт внутрішньо квартальних проїздів на 3,8 млн грн, поточний ремонт тротуарів на 2,2 млн грн, заливку швів дороги по вул. Соборній, Портовій та просп. Героїв Дніпра  на 258 тис. грн, ремонт доріг із щебневим покриттям на 400 тис. грн, розчищення 9,6 км зливової каналізації на 770 тис. грн. На ремонт дорожнього покриття вул. Будівельників виділено з міського бюджету – 1,5 млн грн, із обласного бюджету - 2,8 млн грн, з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» – 2 млн грн». 

Також силами підрядних організацій здійснено капітальний ремонт дороги на перехресті вулиць Миру-Гірників з облаштуванням колового руху, внутрішньо квартального проїзду в районі будинку № 58 по просп. Героїв Дніпра та тротуарів у Парку культури і відпочинку, пішохідних доріжок в районі СЗОШ № 3, ДНЗ «Дюймовочка»; капітальний ремонт меморіалу «Братська могила радянських воїнів, пам’ятник землякам»; благоустрій території біля Управління Державної казначейської служби.   

КП «Міськсвітло» виконано сучасне освітлення мікрорайону Золотнишине, кола на перехресті вулиць Миру-Гірників, Миру-Конституції, Конституції-Першопрохідців, пішохідних доріжок до міської лікарні, вздовж ДНЗ «Дюймовочка», ДНЗ «Казка», СЗОШ № 3 та СЗОШ № 5. 

Зазначив, що за кошти бюджету розвитку виконано облаштування та благоустрій пішохідної доріжки вздовж ДНЗ «Казка» - 288 тис. грн, реконструкцію проїзду до житлового будинку №74 по просп. Героїв Дніпра - 255 тис. грн, реконструкцію проїзду в районі ЗОШ №6 – 200 тис. грн. На 90% виконано проект із реконструкції дорожнього покриття вул. Конституції. 

З міського бюджету виділено кошти на фінансову підтримку КВП «Теплоенерго» –  3,4 млн грн, КП ВУВКГ  –  3,7 млн грн. У рамках технічного переоснащення КВП «Теплоенерго» кошти спрямовано на реконструкцію центральної котельні по пров. Енергетиків, 31, де буде встановлено газовий жаротрубний димогарний триходовий водогрійний котел Bosch потужністю 30 МВт; реконструкцію котельні 15 мікрорайону; модернізацію індивідуальних теплових пунктів; заміну мереж опалення та гарячого водопостачання ділянки по просп. Героїв Дніпра; теплоізоляцію магістрального наземного трубопроводу по вул. Портовій. У рамках технічного переоснащення КП «ВУВКГ» кошти спрямовано на модернізації системи водопідготовки питної води, оновлення техніки та обладнання.

Директор ДЖКГ повідомив, що у 2018 році з міського бюджету витрачено 450 тис. грн на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом для населення на проїзд до садових товариств, що дозволило залишити вартість проїзду на рівні 2017 року – 5 грн.

У 2018 році на капітальний ремонт житлового фонду витрачено 5 743 тис. грн, на підтримку ОСББ щодо впровадження заходів із капітальних ремонтів і енергозбереження – 383 тис. грн. 

З фонду охорони навколишнього природного середовища 2,5 млн грн витрачено на придбання і висадження зелених насаджень, боротьбу з амброзією, обробку каштанів, завезення родючого ґрунту; 4,1 млн грн - на роботи з укріплення берегів Дніпродзержинського водосховища, реконструкцію берегоукріплення паркового озера, реконструкцію зливової каналізації по вул. Конституції, реконструкцію грабельного відділення каналізаційної насосної станції 1Б; 3,5 млн грн - на техпереоснащення.

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська запросила присутніх відвідати культурно-мистецькі та спортивні заходи найближчих двох тижнів. 22 січня з нагоди Дня Соборності України в малій залі Палацу культури і творчості за запрошеннями відбудеться тематичний концерт міських творчих колективів. 08 лютого заплановано концерт гурту «Долг», присвячений 30 річниці з дня виведення військ із Афганістану.