Сесія Горішньоплавнівської міської ради

24.01.2019, 10:57

22 січня у великій залі виконавчого комітету відбулося засідання сорок першої сесії Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання. Участь у роботі засідання взяли 26 депутатів. Засідання вів міський голова Дмитро Биков, який привітав присутніх із Днем Соборності України. Відзначив визначну історичну роль возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, подякував військовим, які сьогодні захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України, побажав усім миру, наснаги і злагоди, продуктивної праці, спрямованої на розвиток територіальної громади. 


Депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали питання житлово-комунального господарства та будівництва. Петро Василюк - директор департаменту ЖКГ, доповів про зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019-2023 роки. За рахунок коштів бюджету розвитку буде виділено 1,5 млн грн на реконструкцію тротуару  по вул. Миру від вул. Строни до вул. Миру, 10; 500 тис. грн – КВП «Теплоенерго» та 500 тис. грн – КП «Рембудсервіс» на забезпечення функціонування комунальних підприємств.


Олександр Кравченко – начальник управління по інвестиціях та будівництву, прокоментував зміст Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019-2021 роки та Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво в судах та витрат виконавчого провадження по Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки. На будівництво об’єктів ЖКГ виділено 7 млн грн; на будівництво в освітніх закладах – 7 млн грн; на будівництво в закладах охорони здоров’я – 5 млн грн; на будівництво пандусу до будівлі по вул. Набережній,1 – 1,4 млн грн; реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Добровольського, 30 – 10 млн грн.  


Затвердили Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2021 роки. Орієнтовний обсяг фінансування заходів Програми упродовж усього періоду складе 12,7 млн грн.   


Ухвалили статут комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» та комплексну програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки.


У блоці питань економічного розвитку та ресурсів розглянули та погодили проекти рішень житлового відділу, відділу приватизації та обліку комунального майна, відділу економічного аналізу та контролю.


Розглянули проект рішення «Про прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Міський голова від імені територіальної громади висловив вдячність засновникам Благодійного фонду: народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за щорічну фінансову підтримку міських проектів.  


Внесли зміни до Плану реалізації Стратегії розвитку міста Горішні Плавні на період 2018-2019 роки. Доповнили План реалізації Стратегії проектами: «Реконструкція благоустрою в районі житлових будинків 74, 78 по проспекту Героїв Дніпра м. Горішні Плавні, Полтавська обл.», «Реконструкція системи опалення дошкільного навчального закладу «Росинка» м. Горішні Плавні Полтавської області», «Реконструкція системи опалення дошкільного навчального закладу «Казка» компенсуючого типу м. Горішні Плавні Полтавської області». Внесли зміни до проекту «Створення велоінфраструктури в місті» та у строки реалізації деяких проектів.  


У ході пленарного засідання Алла Говорун – начальник фінансового управління, прокоментувала зміни до показників міського бюджету на 2018 рік та зміни до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік». Видатки міського бюджету на 2019 рік визначили у сумі 785 млн грн, по загальному фонду – 609 млн грн, по спеціальному фонду – 175 млн грн. Затвердили розподіл витрат міського бюджету на реалізацію міських програм 255 млн грн. Здійснили розподіл вільного залишку загального фонду 3,2 млн грн по головних розпорядниках коштів:   ДЖКГ, УОЗ, міському фінансовому управлінню.   


Михайло Шкопотко – начальник управління архітектури і містобудування, доповів 25 земельних питань.