Засідання виконавчого комітету

31.01.2019, 10:18

У ході роботи міський голова Дмитро Биков, депутат Полтавської обласної ради, приватний підприємець Володимир Говоренко відзначили дипломами, подарунковими наборами та грошовими преміями переможців конкурсу серед школярів міста зі створення бізнес-плану для підприємців. І місце присуджено Данилу Сьоміку, учню 10-А СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка, за бізнес-проект «Рекламна агенція «Проекційна реклама» та Поліні Дідик, учениці 10-Б СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської, за бізнес-проект «Центр утилізації побутової і ІТ-техніки». ІІ місце зайняла Анна Ковтун, учениця 10-Б СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської, за бізнес-проект «Центр консультаційних послуг «Код успіху». Також було відзначено кращих наставників: Оксану Ніколенко, заступника директора СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка, учителя географії та Марину Богданову-Портяну, заступника директора СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської, учителя географії. Усього на конкурс подали 16 проектів, 3 з яких захищали англійською. Найбільша кількість проектів надійшла від СЗОШ І-ІІІ ступенів №5, де цьогоріч за ініціативи міського голови запрацювала Академія юного підприємця.    

Члени виконавчого комітету традиційно розпочали роботу з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Затвердили заходи міської Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства в м. Горішні Плавні на період до 2020 року та Програми розвитку молодіжної політики в м. Горішні Плавні на 2016-2019 роки, що будуть реалізовуватися у 2019 році.


Ухвалили подати клопотання до Полтавської ОДА щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній мамі Ганні Шарлай із Горішніх Плавнів, яка народила та виховала до восьмирічного віку п’ятеро дітей.


Опрацювали питання служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики: про надання статусу та встановлення опіки над малолітніми, про втрату статусу малолітніх, про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла неповнолітніх дітей.


Розглянули питання безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей із січня 2019 року, доповнили список.


Заслухали інформацію про організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах міста Горішні Плавні. Погодили план проведення перевірок стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників, бронювання військовозобов’язаних у Горішніх Плавнях.  


Директор комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Ірина Ковеко прозвітувала про результати фінансово-господарської діяльності закладу за 2018 рік. Поінформувала, що кількість пролікованих хворих за 2018 рік склала 9 тис. осіб. Загальне фінансування закладу збільшилося в порівнянні з 2017 роком на 23% та склало 68 млн грн. Збільшено фінансування міських програм «Запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань», «Цукровий діабет», «Протидія захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки» у м. Горішні Плавні. Директор лікарні інтенсивного лікування І рівня зауважила, що середній вік медичного персоналу закладу становить 44 роки. 9% медичного персоналу – особи передпенсійного віку, 21% - пенсійного, 18% - середнього віку, 52% - молоді кадри. Наголосила на потребі закладу в лікарях приймального відділення, функціональної та ультразвукової діагностики, ендокринологу, лаборанті, неврологу дитячому, медичних сестрах поліклініки і стаціонару. За рахунок коштів міського бюджету придбано сучасного медичного обладнання та інвентарю на 5 млн грн, проведено капітальних ремонтів на 1,4 млн грн. За 2018 рік заклад одержав власних надходжень у сумі 4 млн грн.


Заслухали доповідь директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Аліну Ковпак стосовно стану фінансово-господарської діяльності Центру ПМСД за 2018 рік. Зазначила, що кількість пролікованих осіб за 2018 рік склала 1 тис. чоловік.  За кошти міського бюджету, Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» забезпечено на 100% дію програм «Протидія захворюванню на туберкульоз», «Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб», «Оренда житла», «Стимулювання кращих за професією медичних працівників 1-11 рівнів надання медичної допомоги в м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки». Відзначила, що середній вік медичного персоналу Центру ПМСД становить 50 років. Серед медичного персоналу особи передпенсійного віку становлять 20%, пенсійного віку – 37%, середнього – 37%, молоді кадри – 6%. Наявна потреба в одному лікарі загальної практики-сімейному лікарі. За 2018 рік підприємством придбано за рахунок міського бюджету медичного обладнання на 438 тис. грн, проведено реконструкцію І поверху будівлі підприємства за фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» на 1,2 млн грн. За 2018 рік підприємство отримало власних надходжень у сумі 89 тис. грн.   


Про результати фінансово-господарської діяльності Горішньоплавніської міської стоматологічної поліклініки за 2018 рік поінформувала Наталія Малигіна – головний лікар закладу. Кількість відвідувань за звітний період склала 64 тис. Загальне фінансування закладу за 2018 рік у порівнянні з 2017 роком по загальному фонду збільшилося на 1,1 млн грн. У закладі діяли Комплексна програма соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Горішні Плавні на 2018 - 2021 роки, Програма «Про стимулювання кращих за професією медичних працівників I - II рівнів надання медичної допомоги в м. Горішні Плавні на 2017 - 2021 роки». Головний лікар прозвітувала, що середній вік медичного персоналу становить 46 років, 50% медичного персоналу належать до середнього віку. Потреба фізичних осіб на посади лікарів відсутня. Сьогодні в закладі відсутня проблема з молодими кадрами. За 2018 рік за рахунок міського бюджету (14 тис. грн) придбано 2 кондиціонери, проведено капітальні ремонти приміщень на 232 тис. грн. За 2018 рік заклад одержав власних надходжень у сумі 1,5 млн грн. Члени виконавчого комітету взяли звіти керівників галузі охорони здоров’я до відома. 


Опрацювали питання приватизації та обліку комунального майна департаменту  економічного розвитку та ресурсів, житла, архітектури та містобудування.