ПОРЯДОК ДЕННИЙ

8.02.2019, 11:36

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


11 лютого 2019                                                    м. Горішні Плавні

13-30                                                                Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку №79 по проспекту Героїв Дніпра.

1.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Кропивко Тетяною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Портова, 3.

1.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Павлюченком Євгеном Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 5-А.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Пенкелем Миколою Броніславовичем та ФО-П Бучком Валерієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 87/1.

1.5.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ПрАТ «Полтавський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Горького, 55.

1.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Спасовською Тетяною Вікторівною на земельні ділянки по вулиці Миру, 25.

1.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Сич Світланою Іванівною на земельну ділянку по вулиці Строни, 2-В.

1.8.  Розгляд заяви виробничо-торгівельного підприємства «СВІТАНОК» ЛТД щодо припинення договору відшкодування втрат від недоотримання коштів за використання земельної ділянки.

1.9.  Розгляд заяви громадської організації «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО «ЮНІСТЬ-2» щодо припинення договору відшкодування втрат недоотримання коштів за використання земельної ділянки.

1.10.  Розгляд заяви садового товариства «ЮНІСТЬ-1» щодо припинення договору відшкодування втрат недоотримання коштів за використання земельної ділянки.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Про Програму розвитку земельних відносин у м. Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

2.2.  Про затвердження Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

2.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі будівлі № 50/16 по вулиці Конституції для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та проведення земельних торгів.

2.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «САМВЕЛ» по проспекту Героїв Дніпра, 37-Б.

2.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Атаманчуку Олександру Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Юність-2».

2.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Василего Юлії Сергіївні земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Магуріну Артему Володимировичу земельної ділянки у с/т «Надія-2».

2.8.  Про надання дозволу гр. Мойсі Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.9.  Про надання дозволу САДІВНИЧОМУ ТОВАРИСТВУ «НАФТОМАГІСТРАЛЬ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування по вул. Соборна, 119 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.10.  Про надання дозволу САДОВОМУ ТОВАРИСТВУ «ДНІПРОВСЬКИЙ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування по вул. Соборна, 117 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.11.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території 15 мікрорайону, м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.12.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Конституції у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.13.  Про надання дозволу ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 84-А.

2.14.  Про надання згоди фізичній особі – підприємцю Іщенко Ларисі Іванівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку №13 по вул. Миру.

2.15.  Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Оржеховському Роману Вікторовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку №25 по вул. Гірників.

2.16.  Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Фуголь Сергію Григоровичу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку №67 по проспекту Героїв Дніпра.

2.17.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту Дочірнього підприємства «Ферротранс» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.18.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту ТОВ «Єристівський ГЗК» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.19.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 79 по вул. Добровольського.

2.20.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕПЛОЕНЕРГО» М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ» на території  м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.21.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Тихоненку Олександру Анатолійовичу по вул. Горького, 150-А.

2.22.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування ОСББ «РУБІН 18» по вул. Добровольського, 18.

2.23.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

2.24.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Дитячо-юнацькій спортивній школі №3 міста Горішні Плавні по  вул. Набережна, 18.

2.25.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування   КП «СПЕЦЕКО» по вул. Набережна, 18.

2.26.  Про припинення договору оренди землі гр. Пак Аліси Валеріївни по вул. Перспективна, 43.

2.27.  Про передачу в оренду Косинському Ростиславу Борисовичу земельної ділянки по вул. Перспективна, 43.


3.  Різне.