Порядок денний

14.02.2019, 13:19

Сорок другої сесії Горішньоплавнівської  міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 


19 лютого 2019                                               м. Горішні Плавні

10-00                                                      Велика зала міськради


1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки.

1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

1.3.  Про внесення змін до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки».

1.4.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат по об’єктам.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.5.  Про внесення змін до Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 – 2021 роки.

1.6.  Про прийом-передачу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської витрат по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчику СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської м. Горішні Плавні Полтавської області».

1.7.  Про прийом-передачу дошкільному навчальному закладу «Дзвіночок» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення ДНЗ «Дзвіночок» м. Горішні Плавні Полтавської області».

1.8.  Про прийом-передачу дошкільному навчальному закладу «Чебурашка» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення ДНЗ «Чебурашка» м. Горішні Плавні Полтавської області».

2.  Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

2.1.  Про призначення директора Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – в.о. начальника управління охорони здоров’я

2.2.   Про затвердження комплексної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури

2.3.   Про реорганізацію ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2.

2.4.  Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2019 рік.

2.5.   Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2019 рік.

2.6.   Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік.

3.  Організаційні питання:

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.1.  Про надання згоди на добровільне приєднання.

Доповідає: Золотова Світлана Олегівна – начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого розвитку

3.2.  Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарювання) на території м. Горішні плавні у нічний час.

Доповідає: Шеремет Світлана Олександрівна – завідувач сектору з інформаційної та внутрішньої політики

3.3.  Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Горішньоплавнівській міської ради.

Доповідає: Карпець Неллі Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

3.4.  Про затвердження організаційно-методичних рекомендацій щодо навчання населення міста Горішні Плавні до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Чуприна Олександр Анатолійович – перший заступник міського голови

4.1.  Про внесення змін до Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Горішні Плавні.

4.2.  Про затвердження параметрів Бюджету участі міста Горішні Плавні на 2020 рік та прогнозних обсягів на 2021-2022 роки.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.3.  Про прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єкта соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.4.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири №84 у житловому будинку №7 по вулиці Гірників у місті Горішні Плавні.

4.5.  Про приватизацію кімнати №317 в гуртожитку по вул. Портова, буд. №1.

4.6.  Про приватизацію кімнати №503 в гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

4.7.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

4.8.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

4.9.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості».

4.10.   Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Вічність».

5.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.1.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку №79 по проспекту Героїв Дніпра.

5.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Кропивко Тетяною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Портова, 3.

5.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Павлюченком Євгеном Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 5-А.

5.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Пенкелем Миколою Броніславовичем та ФО-П Бучком Валерієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 87/1.

5.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з ПрАТ «Полтавський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Горького, 55.

5.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Спасовською Тетяною Вікторівною на земельні ділянки по вулиці Миру, 25.

5.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Сич Світланою Іванівною на земельну ділянку по вулиці Строни, 2-В.

6.  Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

6.1.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

7.1.  Про Програму розвитку земельних відносин у м. Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

7.2.  Про затвердження Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

7.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі будівлі № 50/16 по вулиці Конституції для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та проведення земельних торгів.

7.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «АКБ – ЛІНК» для будівництва доступного житла в районі будівлі № 50/16 по вулиці Конституції.

7.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «САМВЕЛ» по проспекту Героїв Дніпра, 37-Б.

7.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Атаманчуку Олександру Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Юність-2».

7.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Василего Юлії Сергіївні земельної ділянки у с/т «Урожай».

7.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Магуріну Артему Володимировичу земельної ділянки у с/т «Надія-2».

7.9.  Про надання дозволу гр. Мойсі Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.10.  Про надання дозволу САДІВНИЧОМУ ТОВАРИСТВУ «НАФТОМАГІСТРАЛЬ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування по вул. Соборна, 119 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.11.  Про надання дозволу САДОВОМУ ТОВАРИСТВУ «ДНІПРОВСЬКИЙ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування по вул. Соборна, 117 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.12.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території 15 мікрорайону, м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.13.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Конституції у м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.14.  Про надання дозволу ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 84-А.

7.15.  Про надання згоди фізичній особі – підприємцю Іщенко Ларисі Іванівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку №13 по вул. Миру.

7.16.  Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Оржеховському Роману Вікторовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку №25 по вул. Гірників.

7.17.  Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Фуголь Сергію Григоровичу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку №67 по проспекту Героїв Дніпра.

7.18.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту Дочірнього підприємства «Ферротранс» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.19.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту ТОВ «Єристівський ГЗК» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.20.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 79 по вул. Добровольського.

7.21.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕПЛОЕНЕРГО» М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ» на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Тихоненку Олександру Анатолійовичу по вул. Горького, 150-А.

7.23.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування ОСББ «РУБІН 18» по вул. Добровольського, 18.

7.24.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

7.25.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Дитячо-юнацькій спортивній школі №3 міста Горішні Плавні по вул. Набережна, 18.

7.26.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» по вул. Набережна, 18.

7.27.  Про припинення договору оренди землі гр. Пак Аліси Валеріївни по вул. Перспективна, 43.

7.28.  Про передачу в оренду Косинському Ростиславу Борисовичу земельної ділянки по вул. Перспективна, 43.

8.  Про зняття з контролю рішень міської ради:

Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

8.1.  Рішення 32 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 06.03.2018 року «Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2018 рік».

Доповідає: Нестеренко Світлана Григорівна – голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку

8.2.  Рішення 20 сесії сьомого скликання від 21 лютого 2017 р. «Про затвердження організаційно-методичних рекомендацій щодо навчання працюючого та непрацюючого населення м. Горішні Плавні до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2018 роки».

8.3.  Рішення 38 сесії сьомого скликання Горішньоплавнівської міської ради від 16 жовтня 2018 «Про реорганізацію комунального закладу Горішньоплавнівська міська лікарня шляхом перетворення».

9.  Різне.