Засідання сесії Горішньоплавнівської міської ради

20.02.2019, 08:52

19 лютого у великій залі міської ради проведено сорок другу сесію Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання. Засідання вів міський голова Дмитро Биков. Участь у роботі взяли 24 депутата. 


Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, які загинули під час протистояння на Євромайдані у грудні 2013 – лютому 2014 років.


Заслухали питання житлово-комунального господарства та будівництва, які прокоментував директор ДЖКГ Петро Василюк. Внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки. На заходи з благоустрою міста на 2019 рік додатково виділили 6,6 млн грн, на заходи, що планують виконати за рахунок коштів бюджету розвитку – 1,5 млн грн, на забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють або надають житлово-комунальні послуги, - 1 млн грн, на поповнення статутних капіталів комунальних підприємств – 5,7 млн грн, на заходи з утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури – 1,2 млн грн.


Погодили перелік заходів Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки, що будуть фінансуватися у 2019 році за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища. Планується на реалізацію заходів виділити 16,4 млн грн на поточний рік. 


Опрацювали та внесли зміни до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки», за якими з міського бюджету буде виділено 750 тис. грн на капітальний ремонт сміттєкамер житлових будинків, 60 тис. грн – на капітальний ремонт козирків, входів у підїзди, 80 тис. грн – на заміну вхідних дверей будинків, 10 тис. грн – на заміну вікон у місцях загального користування, 20 тис. грн – на утеплення зовнішніх стін, 140 тис. грн – на капітальний ремонт або підсилення перемичок над вікнами житлових будинків, 240 тис. грн – на капітальний ремонт балконів або підсилення балконних плит.


Ухвалили проекти рішень про прийом-передачу до комунальних підприємств, закладів витрат по об’єктах. Олександр Кравченко – начальник управління по інвестиціях та будівництву доповів про зміни до Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 – 2021 роки. 


Начальник відділу освіти Лілія Щербина прокоментувала проект рішення про призначення директора Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Міський голова Дмитро Биков від імені міської ради привітав директора Інклюзивно-ресурсного центру Кучму Тетяну Василівну з займаною посадою, побажав особистих успіхів i високих професійних досягнень на благо нашої територіальної громади. 


Депутати Горішньоплавнівської міської ради затвердили комплексну програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки.


Опрацювали та ухвалили питання стосовно реорганізації ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2 шляхом приєднання КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 з плавання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» до ДЮСШ № 1. 


Розглянули проекти рішень «Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2019 рік» та «Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2019 рік». Ухвалили список провідних спортсменів міста, які досягли високих результатів із  олімпійських видів спорту у 2018 році та розмір стипендій на 2019 рік у межах виділених коштів 17,1 тис. грн. 


У ході пленарного засідання депутати затвердили Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік. Орієнтовний обсяг фінансування Програми – 5 млн грн.


Депутати міської ради надали згоду на добровільне приєднання Келебердянської та Салівської сільських територіальних громад до Горішньоплавнівської міської територіальної громади.   


Ухвалили проект рішення про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарювання) на території м. Горішні Плавні в нічний час, яким заборонили продаж вищезазначених алкогольних напоїв у місті з 22.00 до 07.00 години.


Перший заступник міського голови Олександр Чуприна поінформував про внесення змін до Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Горішні Плавні в пункті 1.3.6. Згідно зі змінами громадські проекти поділяються на 2 категорії: малі проекти –  проекти вуличного, квартального значення (бюджет до 250 000 грн), великі проекти – загальноміського значення (бюджет від 250 000грн до 500 000 грн). На ці проекти виділяється 50% загального обсягу Бюджету участі. Також затвердили параметри Бюджету участі міста Горішні Плавні на 2020 рік та прогнозованих обсягів на 2021-2022 роки.


Начальник фінансового управління Алла Говорун прозвітувала про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 року «Про міський бюджет на 2019 рік». Здійснили розподіл вільного залишку загального фонду по виконкому - 3 млн грн для забезпечення функціонування до кінця І півріччя закладу Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія», КП «Редакція міської газети «Громадська думка», забезпечення на пільгових умовах житлом працівників бюджетної сфери. Відділу освіти - 393 тис. грн на капітальний ремонт тіньового навісу ДНЗ «Попелюшка», придбання дверей та витяжки СЗОШ №4, придбання наборів для кабінету робототехніки та матеріалів для ремонту санвузлів СЗОШ №3. Управлінню охорони здоров’я - 1,2 млн грн на придбання меблів та устаткування для жіночої консультації, поточний ремонт частини підлоги лікарні та придбання комплектів автоматики підйому воріт гаража для Центру ПМСД. Відділу культури, спорту і туризму - 5 млн грн на придбання музичних інструментів, меблів у навчальні класи для ПСМНЗ «Дитяча музична школа», фінансову підтримку КП «Міський Палац культури і творчості». Департаменту житлово-комунального господарства - 13 млн грн для організації благоустрою, реконструкцію доріг та комунальним підприємствам КЖРЕП №1, КЖЕП №4 , КП «СпецЕко», КП «Міськсвітло». Управлінню архітектури і містобудування – 275 тис. грн для внесення змін до Генерального плану міста.


Пересунули кошти з резервного фонду на відділ освіти - 100 тис. грн для поточного ремонту стелі СЗОШ №4, на управління охорони здоров’я  - 500 тис. грн для придбання легкового автомобіля Renault Lodgy, на відділ культури спорту і туризму - 120 тис. грн для поточного ремонту автобуса, на департамент житлово-комунального господарства 50 тис. грн для забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційного господарства КЖРЕП №1.


Здійснили передачу субвенції Дмитрівської сільської ради до обласного бюджету на співфінансування будівництва амбулаторії по вул. Набережній в с. Дмитрівці в сумі 1,1 млн грн.


У ході засідання депутати міської ради розглянули питання приватизації та обліку комунального майна, житла, економічного розвитку та ресурсів, прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.