Апаратна нарада

27.02.2019, 08:54

25 лютого міський голова Дмитро Биков провів апаратну нараду для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, закладів, державних органів влади. 


Згідно з дорученнями, наданими в ході минулої апаратної наради департаменту ЖКГ, розглянули порівняльний аналіз споживання теплової енергії  в закладах бюджетної сфери міста. Міський голова доручив департаменту житлово-комунального господарства переглянути норми споживання теплової енергії по закладах, де виконано реконструкцію систем опалення й здійснено утеплення фасадів; управлінню по інвестиціях та будівництву – надати пропозиції щодо розробки проектно-кошторисної документації із реконструкції системи опалення в закладах, де виявлено найбільші показники споживання тепла: ТСЦО «Калина», Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Надія», ДНЗ «Попелюшка», будівлі відділу освіти.  


22 лютого міський голова провів зустріч із батьками учнів 9-х класів СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 стосовно майбутнього набору дітей у 10 клас. У ході зустрічі розглянули вимоги, пов’язані з реформуванням у галузі освіти, обговорили перспективи навчання старшокласників. Вирішили, що набір дітей у 10 клас у СЗОШ №4 буде відбуватися на загально визначених умовах.


Заслухали начальника управління соціального захисту населення Світлану Чернявську про механізм дії системи монетизації субсидій – грошових виплат малозабезпеченим верствам населення. Поінформувала, що з 01 січня Уряд ухвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишилися незмінними. Змінився лише алгоритм виплати: готівковий (одержувачам, яким субсидія призначена на опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 року) і безготівковий (сім’ям, які звертаються з 01 січня 2019 року вперше). Готівковий спосіб передбачає отримання «живих» грошей громадянам у березні за лютий, у квітні за березень, у травні за квітень. Суми нарахованої субсидії будуть відправлені на пенсійні картки або надані готівкою через поштові відділення чи через доставку додому. Безготівковий спосіб передбачає, що гроші надходитимуть на персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комунальні послуги. Після закінчення опалювального періоду зекономлені кошти будуть акумулюватися на поточних рахунках субсидіантів в Ощадбанку. 


Заступник начальника Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Світлана Нестеренко повідомила про готовність роботи фонду щодо виплат монетизованих субсидій. Зауважила, що в березні гроші для розрахунків за комунальні послуги будуть спрямовані безпосередньо одержувачам субсидій на пенсійні рахунки.


Світлана Нестеренко також поінформувала про підвищення пенсій, що відбудеться з 01 березня. Формула підвищення пенсій буде враховувати рівень інфляції та темп росту середньої заробітної плати. У 2019-2020 роках будуть враховуватися показники за один попередній рік, з 2021 року — за три попередні роки. Усі розрахунки будуть проводитися індивідуально з урахуванням стажу роботи, надбавок і доплат. 


Дмитро Биков доповів, що 79,1 % населення Горішніх Плавнів уклали угоди на обслуговування з лікарями. В.о. начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник запросив представників громади, які не уклали угоди, підписати декларацію з лікарем у кабінеті № 100 Центру ПМСД м. Горішні Плавні або в кабінеті обраного лікаря в будь-який зручний час робочого дня.


Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-мистецькі заходи найближчих двох тижнів. 27 лютого о 17.30 в актовій залі ПСМНЗ «Дитяча музична школа» відбудеться виступ квартету саксофоністів із м. Полтави. 06-07 березня з 18.00 години з нагоди Міжнародного жіночого дня у великій залі Палацу культури і творчості пройдуть святкові концерти учасників творчих колективів ПКіТ. 08 березня з 09.00 години у Центрі дитячої та юнацької творчості відбудеться відбірковий тур VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий час». 09 березня о 12.00 біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку з нагоди 205 річниці від дня народження Великого Кобзаря відбудеться літературно-музична композиція та покладання квітів. З нагоди народного свята Масляна 09 березня з 13.00 до 17.00 на Театральній площі міста будуть організовані святкові заходи: концертно-розважальна програма за участю колективів ЦДтаЮТ, ПКіТ, с.Дмитрівки, спортивно-розважальні заходи, виставка-ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творче містечко», виїзна торгівля та кулінарне шоу з майстер-класом із приготування млинців та безкоштовна дегустацію.


Також на березень заплановано низку гастрольних заходів: романтична комедія Київського сучасного театру «Чоловік для інтиму», концерт Дніпропетровської філармонії, концертна програма братів Борисенків «Я подарую тобі любов», концерт відомої співачки ALYOSHІ.