Конкурс « Сім’я року – 2011»

13.05.2011, 13:34

Конкурс « Сім’я року – 2011»

altУ 2007 році Комсомольською міською радою та її виконавчим комітетом, відділом у справах сім’ї та молоді, громадською організацією «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС» було започатковано конкурс «Сім’я року» з метою поширення кращого досвіду сімейного виховання. 12 травня 2011 року в Палаці культури і творчості відбулася вже щорічна урочиста церемонія нагородження кращих сімей Комсомольська та Дмитрівни з метою поширення кращого досвіду сімейного виховання.

В урочистостях взяли участь міський голова Сергій Супрун та секретар міської ради Світлана Калашнік. Вони вручили сім’ям- переможцям конкурсу дипломи та подарунки – бібліотечки книг- подарункових видань, цукерки та м’які іграшки.

Вітаючи «золотий сімейний фонд» Комсомольська, представники міської влади зазначали, що конкурс «Сім’я року»– одне з не багатьох свят, яке спрямоване на популяризацію родинних цінностей, що є основою будь-якого цивілізованого суспільства. В місті Комсомольську турбота про сім’ю є й буде одним із пріоритетних напрямків розвитку громади. Вже стало нормою підписання угод влади та бізнесу про партнерство у фінансуванні проектів сім’ї та молоді в місті. Адже добре відомо: міцна родина та щасливі діти – запорука благополуччя і процвітання всієї держави. Тож нехай це свято стане для кожного продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.