Порядок денний

7.03.2019, 08:23

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


11 березня 2019                                               м. Горішні Плавні

13-30                                                            Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Владисенко Анастасією Владиславівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 81.

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Владисенком Владиславом Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 83.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Мельниченком Олександром Івановичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 55.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Піддубною Альоною Геннадіївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 95.

1.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Рященком Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 43.

1.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Бицюк Людмилою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 39.

1.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Бучком Валерієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 8.

1.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Гарькавим Миколою Прокофійовичем на земельну ділянку по вулиці Зелена, 2.

1.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 21 по вулиці Космонавтів.

1.10.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Джуринським Миколою Олександровичем на земельну ділянку по провулку Молодіжний, 28.

1.11.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Дубинською Жанною Олександрівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 17/10 по проспекту Героїв Дніпра.

1.12.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Строни, 29.

1.13.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Кропивко Тетяною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Портова, 3.

1.14.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Полєтаєвою Ліною Іванівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 78.

1.15.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Стахньовою Ларисою Миколаївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 6.

1.16.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Капустинським Романом Вікторовичем на земельну ділянку в районі житлових будинків № 75 та № 83 по вулиці Добровольського.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Про визначення зберігача інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна всіх форм власності на території міста Горішні Плавні.

2.2.  Про проведення інвентаризації земель водного фонду в межах перспективного розміщення земель промисловості та інженерних комунікацій промислових об’єктів на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.3.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Ісаєнко Пелагеї Миколаївни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку №79 по вул. Добровольського.

2.4.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Капустинського Віктора Івановича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлових будинків №75 та №83 по вул. Добровольського.

2.5.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання       земельних ділянок Бицюка Сергія Володимировича   по  вул. Миру, 32.

2.6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Огрудкувальників, 6.

2.7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Чалапко  Людмилі Миколаївні  по вул. Горького, 12.

2.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі вулиці Будівельників, 84, подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та проведення земельних торгів.

2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності Виробничо-комерційного підприємства «Авангард» ЛТД у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю, цільове призначення якої змінюється по  вул.   Будівельників, 39.

2.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Ляшенко Лесі Анатоліївні земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність   гр. Мельнику Олексію Антоновичу земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Телуху Олександру Івановичу земельної ділянки у   с/т «Металіст».

2.13.  Про надання дозволу гр. Вельману Андрію Вікторовичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.14.  Про надання дозволу  гр. Катеренюк Миланії Федорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у    с/т «Вікторія».

2.15.  Про надання дозволу  гр. Матещуку Олександру Михайловичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

2.16.  Про надання дозволу гр. Новохатній Світлані Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.17.  Про надання дозволу  гр. Полуструєвій Марині Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.18.  Про надання дозволу  гр. Скляр Інні Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.19.  Про надання дозволу  гр. Урізченку Олександру Олеговичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.20.  Про надання дозволу гр. Янчі Ользі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.21.  Про надання дозволу  гр. Гуріній Олені Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Берізка».

2.22.  Про надання дозволу гр. Сторожевій Ніні Леонтіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.23.  Про надання дозволу гр. Ткаченку Віктору Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Металіст».

2.24.  Про надання дозволу  гр. Ткаченко Тетяні Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Металіст».

2.25.  Про надання дозволу гр. Ісраєляну Володимиру Ашотовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 56.

2.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Піддубній Альоні Геннадіївні земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 95.

2.27.  Про припинення договорів оренди земельних ділянок з ФО-П Розсохою Сергієм Володимировичем по  вул. Миру, 7.

2.28.  Про передачу в оренду Головатенку Владиславу Миколайовичу та Головатенко Юлії Вікторівні земельних ділянок по вул. Миру, 7.

2.29.  Про внесення змін до рішення 23 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 23.05.2017 року «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по вул. Енергетиків, 31».


3.  Різне.