Робоча нарада стосовно будівництва нового скверу в районі будинку 74 по проспекту Героїв Дніпра

7.03.2019, 08:50

05 березня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради міський голова Дмитро Биков провів чергову робочу нараду стосовно будівництва нового скверу по проспекту Героїв Дніпра, 74 за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти, архітекторів, комунальників, телевізійників, підрядників. 


Присутні обговорили наступні етапи будівництва скверу та благоустрою території, узгодили спільний план дій та терміни їх виконання, розглянули низку проблемних питань та знайшли шляхи їх вирішення. 


Для ЗМІ міський голова Дмитро Биков прокоментував: «Проект будівництва сучасного скверу є перехідним об’єктом, який міська адміністрація спільно з Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» впроваджує в Горішніх Плавнях із 2018 року. Сквер споруджують на місці конфліктного будівництва, зупиненого на прохання жителів мікрорайону. Сьогодні роботи з облаштування нового міського скверу знаходяться на завершальному етапі. Ми зібрали всіх, хто має відношення до його облаштування, щоб узгодити дії та в найкоротші терміни завершити роботи. Проектом передбачено мощення тротуарів кольоровою бруківкою, сучасне освітлення, оздоблення частини фасаду житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра, озеленення та благоустрій території: улаштування зелених зон та альпійської гірки, невеличкої водойми, струмків та водоспаду. Для збереження зелених насаджень буде організовано полив. Для зручності містян з трьох сторін скверу будуть збудовані просторі кармани для паркування автомобілів. Сподіваємося, все це сприятиме створенню унікального для міста затишного комплексу відпочинку для містян».