Конференція з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей «Літо на Полтавщині»

7.03.2019, 11:03

05 березня у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбулася конференція з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей «Літо на Полтавщині», що стала майданчиком для створення діалогу між державою, органами місцевого самоврядування, представниками загальноосвітніх навчальних закладів і керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. 


Від м. Горішні Плавні в роботі конференції взяли участь заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Лілія Щербина, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Качанова, представники КП ДСОЦ «Горизонт» на чолі з директором Наталією Мартинович.


У ході конференції учасники поділилися позитивним досвідом, презентували 27 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, обговорили та узгодили питання щодо організації оздоровчої кампанії 2019 року. 


Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький доповів, що у 2018 році організованими формами відпочинку та оздоровлення охоплено 55,2% дітей. Механізм здешевлення вартості путівок фінансується за рахунок коштів обласногота місцевих бюджетів. У поточному році на ці цілі освоєно 15 млн 272тис.грн із обласного бюджету, 17 млн 161 тис. грн - із місцевих бюджетів. У 2019 році на реалізацію механізму здешевлення вартості путівок виділено 16 млн грн із обласного бюджету, що дасть можливість оздоровити 10 тис. дітей.


За словами заступника міського голови Надії Угнічевої, з місцевого бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей в минулому 2018 році було витрачено 1 млн 163 тис. 360 грн,  у 2019 році –  1 млн 427 тис. 780 грн.


За матеріалами сайту http://www.adm-pl.gov.ua