Про соціальний захист працюючих, зайнятих на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці на підприємствах, в організаціях та установах міста.

14.03.2019, 09:42

У нашому місті 8686 робітників працюють у шкідливих умовах праці.

Керуючись п.8 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування» управління соціального захисту населення  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області здійснює контроль за забезпеченням соціального захисту працівників, зайнятих на роботах у шкідливих умовах праці на підприємствах, в організаціях та установах міста. 

Згідно з графіком у 2018 році на 18 підприємствах міста проведено атестацію робочих місць. Атестовано 262 робочих місця, на яких у шкідливих умовах працює 6362 працівники.

Розроблений графік проведення атестації робочих місць підприємствами, організаціями та установами міста Горішні Плавні на 2019 рік, відповідно до якого у 2019 році заплановано провести атестацію робочих місць, на яких у шкідливих умовах праці працює 895 працівників.Начальник УСЗН                                                                          С.П. Чернявська