Порядок денний

14.03.2019, 14:05

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок третьої сесії Горішньоплавнівської  міської ради

Полтавської області сьомого скликання


19 березня 2019                                                            м. Горішні Плавні

10-00                                                                         Велика зала міськради


1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва:

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства


1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки.

1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

1.3.  Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки.

1.4.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні плавні на 2019-2022 роки».


Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.5.  Про внесення змін до Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 – 2021 роки.


2.  Питання гуманітарного напрямку:

Доповідає: Василенко Лариса Павлівна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

2.1.  Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

2.2.  Про затвердження штатного розпису Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

2.3.  Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.


Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

2.4.  Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

2.5.  Про внесення змін до рішення 41 сесії міської ради 7 скликання від 22.01.2019 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житла.


Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

2.6.  Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні Полтавської області службового автотранспорту та передачу його до статутного капіталу Центру ПМСД м. Горішні Плавні.


Доповідає: Карпець Неллі Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2.7.  Про затвердження Положення про територіальну спеціалізовану службу зв’язку і оповіщення цивільного захисту міста Горішні Плавні.


3.  Організаційні питання:

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

3.1.  Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради.


Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.2.  Про схвалення проекту рішення «Про добровільне приєднання».


Доповідає: Каверзнєва Ріта Олексіївна – начальник центру (відділу) надання адміністративних послуг.

3.3.  Про затвердження режиму роботи центру (відділу) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.1.  Про затвердження проекту «Реконструкція першої нитки водогону від насосної станції другого водопідйому до насосної станції третього водопідйому у місті Горішні Плавні Полтавської області», що може реалізовуватись за рахунок співфінансування з державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

4.2.  Про затвердження проекту «Реконструкція (улаштування теплоізоляції) будівлі ДНЗ «Сонечко» м. Горішні плавні Полтавської області», що може реалізовуватись за рахунок співфінансування з державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

4.3.  Про внесення змін та доповнень до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій».

4.4.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Рембудсервіс».


Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.5.  Про внесення змін до рішення 35 сесії сьомого скликання від 03 липня 2018 «Про створення комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».


Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.6.  Про внесення змін до рішення 30 сесії від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян.

4.7.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Літвіновою Анною Михайлівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

4.8.  Про приватизацію кімнати №2, секції №9 гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. №30.

4.9.  Про приватизацію кімнати №6, секції №9 гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. №30.

4.10.  Про приватизацію кімнати №320 в гуртожитку по вул. Портова, буд. №1.

4.11.  Про відмову у приватизації кімнати №2 в секції №8 у гуртожитку по вул. Молодіжній буд.12.


5.  Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

5.1.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.

5.2.   Про виконання Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні за 2018 рік.

5.3.   Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

5.4.  Про внесення змін у рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 22 січня 2019 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2019 рік».


6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


6.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Владисенко Анастасією Владиславівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 81.

6.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Владисенком Владиславом Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 83.

6.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Мельниченком Олександром Івановичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 55.

6.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Піддубною Альоною Геннадіївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 95.

6.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Рященком Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 43.

6.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Бицюк Людмилою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 39.

6.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Бучком Валерієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 8.

6.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Гарькавим Миколою Прокофійовичем на земельну ділянку по вулиці Зелена, 2.

6.9.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 21 по вулиці Космонавтів.

6.10.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 21 по вулиці Космонавтів.

6.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Джуринським Миколою Олександровичем на земельну ділянку по провулку Молодіжний, 28.

6.12.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Дубинською Жанною Олександрівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 17/10 по проспекту Героїв Дніпра.

6.13.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку по вулиці Строни, 29.

6.14.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Кропивко Тетяною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Портова, 3.

6.15.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Полєтаєвою Ліною Іванівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 78.

6.16.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Стахньовою Ларисою Миколаївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 6.

6.17.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Капустинським Романом Вікторовичем на земельну ділянку в районі житлових будинків № 75 та № 83 по вулиці Добровольського.


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


7.1.  Про визначення зберігача інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна всіх форм власності на території міста Горішні Плавні.

7.2.  Про проведення інвентаризації земель водного фонду в межах перспективного розміщення земель промисловості та інженерних комунікацій промислових об’єктів на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.3.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Ісаєнко Пелагеї Миколаївни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку №79 по вул. Добровольського.

7.4.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Капустинського Віктора Івановича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлових будинків №75 та №83 по вул. Добровольського.

7.5.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок Бицюка Сергія Володимировича   по  вул. Миру, 32.

7.6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Огрудкувальників, 6.

7.7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Чалапко  Людмилі Миколаївні  по вул. Горького, 12.

7.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі вулиці Будівельників, 84, подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та проведення земельних торгів.

7.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності Виробничо-комерційного підприємства «Авангард» ЛТД у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю, цільове призначення якої змінюється по  вул.   Будівельників, 39.

7.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Ляшенко Лесі Анатоліївні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність   гр. Мельнику Олексію Антоновичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Телуху Олександру Івановичу земельної ділянки у с/т «Металіст».

7.13.  Про надання дозволу гр. Вельману Андрію Вікторовичу   на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.14.  Про надання дозволу гр. Катеренюк Миланії Федорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

7.15.  Про надання дозволу  гр. Матещуку Олександру Михайловичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

7.16.  Про надання дозволу гр. Новохатній Світлані Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.17.  Про надання дозволу гр. Полуструєвій Марині Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.18.  Про надання дозволу гр. Скляр Інні Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.19.  Про надання дозволу гр. Урізченку Олександру Олеговичу   на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

7.20.  Про надання дозволу гр. Янчі Ользі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.21.  Про надання дозволу гр. Гуріній Олені Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Берізка».

7.22.  Про надання дозволу гр. Сторожевій Ніні Леонтіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

7.23.  Про надання дозволу гр. Ткаченку Віктору Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Металіст».

7.24.  Про надання дозволу гр. Ткаченко Тетяні Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Металіст».

7.25.  Про надання дозволу гр. Ісраєляну Володимиру Ашотовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 56.

7.26.  Про припинення договорів оренди земельних ділянок з ФО-П Розсохою Сергієм Володимировичем по  вул. Миру, 7.

7.27.  Про передачу в оренду Головатенку Владиславу Миколайовичу та Головатенко Юлії Вікторівні земельних ділянок по вул. Миру, 7.

7.28.  Про внесення змін до рішення 23 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 23.05.2017 року «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по вул. Енергетиків, 31».


8.  Про зняття з контролю рішень міської ради:

Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

8.1.  Рішення 30 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 19.12.2017 «Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні плавні  на 2018 рік».


9.  Різне.