Апаратна нарада

19.03.2019, 09:29

18 березня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради під головуванням міського голови Дмитра Бикова пройшла чергова апаратна нарада для керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних закладів та установ, державних органів влади.


«Голосування на виборах Президента України, що відбудуться 31 березня, є важливим та відповідальним кроком для всіх українців. Важливо організувати та забезпечити чесний демократичний процес», - відзначив очільник міста. Заслухали звіт начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Олександра Бухаленкова про підготовчу роботу. Зауважив, що попередні списки горішньоплавнівців та запрошення на голосування вже надруковані, їх невдовзі передадуть на дільниці. Виборці зможуть перевірити наявність своїх прізвищ у списках до 25 березня. Олександр Бухаленков повідомив, що виборці, які мають відмітку НСП (не здатні самостійно пересуватися), мають можливість проголосувати вдома. Дізнатися про її наявність або відсутність можна в Державному реєстрі виборців за телефоном 2-52-45 особисто або уповноважити іншу особу. Щоб мати можливість проголосувати вдома, особі, яка не має відмітки НСП, але їй складно пересуватися, необхідно не пізніше 20 години 29 березня передати дільничній виборчій комісії поштою або через інших осіб медичну довідку та власноруч написану заяву з проханням забезпечити їй голосування за місцем її перебування. Якщо у виборця є відмітка НСП, але він виявляє бажання проголосувати на виборчій дільниці, то необхідно до 12 години 30 березня письмово або особисто повідомити відповідну виборчу комісію про своє бажання. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців також поінформував, що процедура голосування не за місцем прописки в цілому залишається стандартною. Виборцю слід звернутися до найближчого відділу Державного реєстру виборців, надати паспорт і документ, що підтверджує необхідність голосування в такий спосіб (довідку з місця роботи, довідку з місця проживання, путівку в санаторій, квитки на поїзд або автобус, тощо), заяву про тимчасову зміну місця голосування. У Горішніх Плавнях такою можливістю вже скористалися 144 особи. 


16 березня в місті Полтаві в Палаці дозвілля «Листопад» відбулося засідання Ради регіонального розвитку, у якій узяли участь Президент України Петро Порошенко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. На засіданні йшлося про хід і результати децентралізації в регіоні, опрацьовано План перспективного розвитку Полтавської області на період 2019-2021 років. Президент України Петро Порошенко призначив виконувачем обов’язків голови Полтавської обласної державної адміністрації Романа Товстого.


Міський голова поінформував про стан соціально-економічного розвитку Горішніх Плавнів за 2018 рік. Повідомив, що чисельність наявного населення Горішньоплавнівської міської ради станом на 01 січня 2019 року склала 53 671 особу, що майже на 1000 осіб менше, ніж станом на 01 січня 2014 року. У 2018 році на території міськради народилося 336 дітей, а загальне скорочення населення склало 407 осіб. За 2018 рік обсяг реалізованої промислової продукції по місту склав 33 млрд грн, у розрахунку на одного мешканця - 611 тис. грн. ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» забезпечує 56,8 % від загального обсягу реалізації промислової продукції. Середньомісячна заробітна плата працівників за IV квартал 2018 року складає 13 327 грн, що на 45 % більше за середній показник по Полтавській області (9 218 грн), на 38 % вище за середню заробітну плату по Україні (9 648 грн). Міський голова відзначив як позитивну динаміку відсутність другий рік поспіль заборгованості з виплати заробітної плати по колу звітуючих підприємств. Для порівняння: заборгованість із виплати заробітної плати в цілому по області становить 47 576 тис. грн, у Кременчуці - 712 тис. грн, у Полтаві – 12,5 млн грн.


На виконання доручення міського голови, наданого на попередній апаратній нараді, розглянули способи уникнення замерзання взимку зовнішніх водостічних труб, попередження утворення значної кількості талої води на дахах, її просочення через покрівлю та шахти ліфтів, промокання стін у деяких житлових будинках. Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк доповів про можливі варіанти вирішення проблеми. Визначили застосувати механізоване снігоприбирання дахів та додати до тарифу на послуги з утримання багатоповерхових будинків послугу з розчищення дахів від снігу.


У ході апаратної наради Дмитро Биков доручив департаменту ЖКГ внести зміни в Правила благоустрою міста Горішні Плавні щодо утилізації гілок садових дерев, що обрізаються власниками приватної забудови з метою раціонального використання бюджетних коштів.    


Ірина Зеленська – начальник відділу культури, спорту і туризму, запросила присутніх відвідати культурно-мистецькі та спортивні заходи наступних двох тижнів. 20-22 березня з 17.30 години, 23 березня з 10.00 у актовій залі музичної школи відбудуться звітні концерти фортепіанного, струнно-смичкового, народного та духового відділень. Святкові заходи до 40-річчя шоу-гурту «Дніпровські зорі» заплановано на 23 березня о 16.00 годині у великій залі ПКіТ. Вистава міського драматичного театру «Три красуні» відбудеться 24 березня о 16.00 годині в малій залі ПКіТ. 29 березня о 16.00 годині у великій залі ПКіТ - ювілейний вечір до 45-річчя оркестру народних інструментів ПСМНЗ «Дитяча музична школа». 


23 березня о 09.00 годині в спорткомплексі «Динамо» пройдуть спортивно-розважальні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». 23-24 березня о 14.00 у фізкультурно-оздоровчому комплексі буде проведено чемпіонат міста з міні-футболу.


Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко наголосила про початок прийому заяв на оздоровлення дітей у 2019 році в рамках обласної Програми часткового відшкодування вартості путівки для всіх дітей. Діти пільгових категорій мають право на пільгову путівку в табір оздоровлення та відпочинку в Полтавській області. Зазначила, що заяву можна скласти у кабінеті 224 виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.