Сесія Горішньоплавнівської міської ради

20.03.2019, 10:26

19 березня міський голова Дмитро Биков провів сорок третю сесію Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання за участі 25 депутатів міської ради.  


Опрацювали питання житлово-комунального господарства та будівництва. З міського бюджету на заходи з благоустрою виділили 200 тис. грн, на поповнення статутного капіталу комунальних підприємств – 200 тис. грн, на забезпечення організації та проведення громадських робіт на 2019 рік – 100 тис. грн. У рамках підтримки співвласників багатоквартирних будинків передбачили з міського бюджету 31 тис. грн на технічне переоснащення трубопроводів водовідведення та водопостачання в житловому будинку № 21 по вул. Миру. У рамках Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019-2021 роки зі спеціального фонду міського бюджету виділено 50 тис. грн на будівництво мереж зливової каналізації по вул. Соборній; 5 тис. грн – на теплоізоляцію будівлі ДНЗ «Сонечко», 50 тис. грн – на реконструкцію системи опалення ДНЗ «Попелюшка»; 200 тис. грн – на реконструкцію системи опалення будівлі по пров. Молодіжному, 6А та вул. Миру, 16; 200 тис. грн – на реконструкцію сходової клітини з установкою ліфта в будівлі по вул. Миру, 16; 10 млн грн – на реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Добровольського, 30.  


Депутати Горішньоплавнівської міської ради затвердили Програму поводження з твердими побутовими відходами в м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки, орієнтовний обсяг фінансування якої на чотири роки запланували в сумі 288,5 тис. грн, на 2019 рік – 51,6 тис. грн.


У блоці питань гуманітарного напрямку начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариса Василенко доповіла зміст профільних проектів рішень, у тому числі про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки. Визначили загальний обсяг фінансування Програми на чотири роки 14,8 млн грн, у тому числі на 2019 рік – 6,2 млн грн. 


Розглянули та погодили Положення про проведення конкурсу на посаду педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Ухвалили проект рішення про прийняття від Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА  у власність територіальної громади м. Горішні Плавні службового легкового автомобілю RENAULT  DUSTER УНІВЕРСАЛ-В для забезпечення медичних працівників амбулаторії загальної практики-сімейної медицини по вул. Набережній с. Дмитрівки. 


Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради Інна Марченко повідомила про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Костянтина Барскова у зв’язку з його особистою заявою.


Депутати міської ради схвалили проект рішення про добровільне приєднання Келебердянської та Салівської територіальних громад до Горішньоплавнівської територіальної громади, затвердили план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальних громад. 


Затвердили режим роботи Центру надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради. ЦНАП приймає без перерви на обід у понеділок, середу, четвер та п'ятницю з 08.00 до 17.00 години; у вівторок - із 08.00 до 20.00 години; у суботу - із 08.00 до 15.00 години. Вихідні дні — неділя та святкові дні.


Затвердили для участі в конкурсі, що проводить Державний фонд регіонального розвитку,  міські проекти: «Реконструкція першої нитки водогону від насосної станції другого водопідйому до насосної станції третього водопідйому у місті Горішні Плавні Полтавської області» та «Реконструкція (улаштування теплоізоляції) будівлі ДНЗ «Сонечко» м.Горішні Плавні Полтавської області». Дмитро Биков зазначив, що проекти можуть бути реалізовані у 2020 році за фінансової підтримки Державного фонду регіонального розвитку.


Заслухали начальника фінансового управління Аллу Говорун стосовно фінансових питань. Внесли зміни до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік». На підставі рішення 24 сесії сьомого скликання Полтавської ОДА збільшили видатки по управлінню охорони здоров’я на 313,6 тис. грн (цільові кошти для медичного обслуговування внутрішньо переміщених осіб). Фінансовому управлінню розподілили вільний залишок загального фонду 100 тис. грн для передачі міжбюджетного трансферту Кременчуцькій міській раді на виконання Програми реабілітації дітей з інвалідністю м. Горішні Плавні на 2019 рік. Здійснили пересування асигнувань із резервного фонду відділу освіти - 200 тис. грн на придбання посуду для їдалень ЗНЗ; управлінню охорони здоров’я - 1 млн грн на капітальний ремонт соляної кімнати, жіночої консультації, подарункові комплекти новонародженим; відділу культури, спорту і туризму - 220 тис. грн на придбання човна класу «Дракон»; департаменту ЖКГ - 300 тис. грн на поповнення статутного капіталу КП готель «Славутич» та співфінансування  громадських робіт; управлінню по інвестиціях та будівництву - 350 тис. грн на будівництво об’єктів бюджету розвитку.


Алла Говорун прозвітувала про виконання заходів Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні за 2018 рік. У 2015 році міською радою укладено кредитну угоду з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО на 5 років під 3 % річних. Кошти були спрямовані на підвищення енергоефективності освітлення вулиць міста. Замінено 840 енергозатратних вуличних світильників на світлодіодні. Міський голова Дмитро Биков відзначив – своєчасне виконання фінансових зобов’язань є запорукою формування позитивної кредитної історії Горішньоплавнівської міської ради на фінансовому ринку. 


Розглянули та ухвалили 6 проектів рішень житлового відділу, 17 проектів рішень щодо поновлення прав користування земельними ділянками, 28 проектів рішень архітектури і містобудування.