Дерій Олена Григорівна

22.03.2019, 15:09

22 березня 2019 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

-
головного спеціаліста відділу освіти Горішньоплавнівської міськради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки
та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік Дерій О.Г. додаються.

Е-декларація Дерій О.Г. за 2018 рік розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Примітка: Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Декларація
Заява

Інформація щодо результатів проведення перевірки Дерій Олени Григорівни

28 травня 2019 року у Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо  Дерій Олени Григорівни, головного спеціаліста відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Дерій О.Г.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Дерій Олени Григорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».