Зустріч міського голови з молоддю

22.03.2019, 16:33

21 березня міський голова Дмитро Биков провів традиційну щорічну зустріч із представниками учнівського (студентського) самоврядування навчальних та професійно-технічних закладів міста.


У зустрічі також взяли участь заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Лілія Щербина, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, головні спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Качанова та Назарій Виноградов, методист міського методкабінету Ольга Роман, директор ЦДтаЮТ Надія Сакун, представники адміністрації навчальних закладів, ЗМІ. 

Присутні обмінялися думками про те, якою має бути людина в сучасному світі і як стати успішним та щасливим. 


Учасники діалогу обговорили актуальні для молоді питання: як знайти себе, успішно самореалізуватися, окреслити вірні пріоритети. У ході спілкування прийшли до спільного висновку, що секрет успіху самодостатньої людини криється в щоденній кропіткій роботі над собою, саморозвитку та самовдосконаленні. Дмитро Биков акцентував увагу молоді на важливості бути здоровими, бо фізичне, духовне, психічне здоров’я людини є основою її довголіття, працездатності та необхідною умовою для створення міцної сім’ї, реалізації життєвих планів. В основі здорового способу життя лежать принципи раціонального харчування, оптимального фізичного та розумового навантаження, відсутність шкідливих звичок, позитивні емоції, інтелектуальний, моральний і духовний розвиток, формування вольових якостей.


Даниїл Найденко, учень 9 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, презентував міському голові, схвалений дитячими об’єднаннями «Президентський клуб» та «Дитяча рада», проект "Кольорове місто" про створення муралів на фасадах міських житлових будинків. Міський голова відзначив цікаву ідею й порадив подати проект із конкретною пропозицією облаштувати мурал по проспекту Героїв Дніпра, 74 до участі у конкурсі громадських проектів міста Горішні Плавні на 2019 рік.    

Представники молоді цікавилися тренінгами щодо попередження шкідливих звичок, можливістю працевлаштування влітку та іншими питаннями.  


На завершення зустрічі Дмитро Биков побажав молоді бути здоровими, упевненими в собі та своїх силах, успішними та щасливими.