Порядок денний

5.04.2019, 09:07

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


08 квітня 2019                                                   м. Горішні Плавні

13-30                                                              Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «АТП-15307» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 2.

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Волошиною Наталією Борисівною на земельну ділянку по провулку Польовий, 3.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Галушко Надією Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 45.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Герман Світланою Валеріївною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 35.

1.5.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 6 по вулиці Молодіжна.

1.6.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 22 по проспекту Героїв Дніпра.

1.7.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

1.8.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 (у дворі) по просп. Героїв Дніпра.

1.9.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.

1.10.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФО-П Кучер Валентиною Степанівною в районі будівлі № 15-А по вулиці Миру.

1.11.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з громадянкою Малихіною Тетяною Олександрівною біля павільйону по вулиці Добровольського, 14-А.

1.12.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Підворчанською Оленою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 103.

1.13.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ фірмою «Прост» на земельну ділянку в районі житлового будинку №13 по проспекту Героїв Дніпра.

1.14.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ фірмою «Прост» на земельну ділянку в районі житлового будинку №83 по проспекту Героїв Дніпра.

1.15.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Сеником Олександром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 13.

1.16.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Сорокою Наталією Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 36.

1.17.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Шаріфуліним Володимиром Федоровичем на земельну ділянку по вулиці Гагаріна, 14.

1.18.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Широбоковим Олександром Валерійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 25 по вулиці Добровольського.

1.19.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Радченком Дмитром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 91.

1.20.  Інформація щодо виконання протокольного доручення депутатської комісії від 10.12.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці по вул. Гірників, 12, що перебуває в оренді ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк».


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Розгляд заяви ФО-П Семенова Вадима Вікторовича щодо можливості розміщення сезонної пересувної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності поблизу бару «Underground» по проспекту Героїв Дніпра № 42.

2.2.  Про включення земельної ділянки поблизу вул. Будівельників, 58, до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів.

2.3.  Про затвердження нового складу Комісії з вирішення земельних спорів в межах міста Горішні Плавні.

2.4.  Про надання дозволу гр. Білобровці Євгенію В’ячеславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Барвінок».

2.5.  Про надання дозволу гр. Бірюкову Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.6.  Про надання дозволу гр. Геращенко Ганні Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.7.  Про надання дозволу гр. Капустінському Віктору Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.8.  Про надання дозволу  гр. Миколенко Тамарі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

2.9.  Про надання дозволу  гр. Пахомовій Любові Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.10.  Про надання дозволу гр. Пермяковій Лідії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.11.  Про надання дозволу  гр. Тупкало Валентині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.12.  Про  надання дозволу  гр. Химичу Віталію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

2.13.  Про надання дозволу  гр. Шумакову Олександру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

2.14.  Про надання дозволу гр. Городецькій Галині Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Гірник».

2.15.  Про надання дозволу гр. Дугіновій Валентині Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.16.  Про надання дозволу гр. Кузнєцовій Ользі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.17.  Про надання дозволу  гр. Орловій Наталі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Лаванда».

2.18.  Про надання дозволу гр. Плотнікову Олександру Інокентійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Лаванда».

2.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Дронику Анатолію Петровичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Порубай Наталії Вікторівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Волокиті Івану Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Мітіній Любові Анатоліївні земельної ділянки у с/т «Калина».

2.23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Сівкевич Ганні Олексіївні  земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО «ЛІСОВОД» земельної ділянки на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.25.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кроусу Анатолію Андрійовичу по вул. Лиманна, 33.

2.26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Ширкову Владиславу Миколайовичу по вул. Лиманна, 19.

2.27.  Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ЖИТЛОВОМУ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ №1 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 43.

2.28.  Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО «ЮНІСТЬ-2» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування по вул. Горького, 198 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.29.  Про надання дозволу гр. Попелянському Віктору Анатолійовичу   на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Строни, 11-Б.

2.30.  Про припинення договору оренди землі та передачу  у власність гр. Патерило Любові Херсанівні земельної ділянки по вул. Чекаліна, 6.

2.31.  Про внесення змін до рішення 42 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.02.2019 року «Про надання дозволу ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 84-А».

2.32.  Про внесення змін до рішення 42 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19 лютого 2019 року «Про передачу в оренду Косинському Ростиславу Борисовичу земельної ділянки по вул. Перспективна, 43».  

2.33.  Про знесення змін до рішення 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Мельнику Олексію Антоновичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».


3.  Різне.