Перемога робототехніків із Горішніх Плавнів на фестивалі FIRST LEGO League Junior

9.04.2019, 09:30

Вітаю команду робототехніків ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 «ЛЕГОхвилЯ», тренер - учитель інформатики Роман Булан, яка здобула кубок у номінації «Грандіозна легомодель» - одну з головних номінацій фестивалю FIRST LEGO League Junior, що відбувся в рамках Всеукраїнського етапу міжнародного чемпіонату FIRST LEGO League та в рамках Всеукраїнського фестивалю “ROBOfirst - більше ніж роботи” 06-07 квітня в Києві. 


На фестивалі команди представили свої варіанти місячних баз. Команда «ЛЕГОхвилЯ», учні 3-4 класів, презентувала найбільшу за розміром деталізовану конструкцію. Особливо вразив членів журі рухомий механізм, який піднімав та опускав космонавтів та вантажі на поверхню місяця із бункеру бази. 


Бажаю нашим юним робототехнікам успішно будувати чергові грандіозні плани та підкорювати нові вершини! 


Міський голова Дмитро БиковДо відома:


FIRST LEGO League – це міжнародна STEM-програма для школярів, що з’явилася у США в 1998 році. На сьогодні у ній беруть участь понад 200 тисяч учасників з 98 країн світу. Учасники програми демонструють свої навички з робототехніки та програмування, а також знання у сферах, пов’язаних з темою сезону, створюючи власних роботів та розробляючи інноваційні стартапи. Тема цьогорічного сезону - “Вперед на орбіту!”