Порядок денний

10.04.2019, 16:24

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок четвертої сесії Горішньоплавнівської  міської ради

Полтавської області сьомого скликання


16 квітня 2019                                                                      м. Горішні Плавні

10-00                                                                                 Велика зала міськради


1.  Про визнання повноважень депутата Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Ковпак Аліни Володимирівни.

Інформує: Бутенко Геннадій Євгенович – голова міської виборчої комісії


2.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва:

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

2.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки.

2.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

2.3.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

2.4.  Про затвердження «Програми надання дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2019 рік».


Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

2.5.  Про внесення змін до Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 – 2021 роки.


3.  Організаційні питання:


Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

3.1.  Про внесення змін до складу постійної  комісії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Доповідає: Шеремет Світлана Олександрівна – завідувач сектору з інформаційної та внутрішньої політики

3.2.  Про затвердження загального складу громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області».


Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.3.  Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення.


Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

3.4.  Про затвердження нової  редакції статуту Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 міста Горішні Плавні.


4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.1.  Про визнання майна об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Горішні Плавні та передачу його ПАТ «Полтаваобленерго».

4.2.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності громади м. Горішні Плавні та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко».


Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.3.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Григоренком Владиславом Ігоровичем на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

4.4.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Когут Ольгою Леонідівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

4.5.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Скляр Інною Анатоліївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

4.6.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Мацик Оксаною Ярославівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

4.7.  Про приватизацію кімнати № 123 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

4.8.  Про приватизацію кімнати № 424 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

4.9.  Про приватизацію кімнат №4, №5 секції №5 гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. №30.

4.10.  Про відмову у приватизації кімнат №4, №5 секції №12 у гуртожитку по вул. Космонавтів, буд. №5.


5.  Фінансове питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

5.1.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».


6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

6.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з ТОВ «АТП-15307» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 2.

6.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Волошиною Наталією Борисівною на земельну ділянку по провулку Польовий, 3.

6.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Галушко Надією Григорівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 45.

6.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Герман Світланою Валеріївною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 35.

6.5.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 6 по вулиці Молодіжна.

6.6.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 22 по проспекту Героїв Дніпра.

6.7.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

6.8.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 (у дворі) по просп. Героїв Дніпра.

6.9.    Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФО-П Кучер Валентиною Степанівною в районі будівлі № 15-А по вулиці Миру.

6.10.  Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту з громадянкою Малихіною Тетяною Олександрівною біля павільйону по вулиці Добровольського, 14-А.

6.11.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Підворчанською Оленою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 103.

6.12.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ фірмою «Прост» на земельну ділянку в районі житлового будинку №13 по проспекту Героїв Дніпра.

6.13.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ТОВ фірмою «Прост» на земельну ділянку в районі житлового будинку №83 по проспекту Героїв Дніпра.

6.14.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Сеником Олександром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 13.

6.15.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Сорокою Наталією Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 36.

6.16.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Шаріфуліним Володимиром Федоровичем на земельну ділянку по вулиці Гагаріна, 14.

6.17.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Широбоковим Олександром Валерійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 25 по вулиці Добровольського.

6.18.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Радченком Дмитром Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 91.


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

7.1.  Про включення земельної ділянки поблизу вул. Будівельників, 58, до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів.

7.2.  Про затвердження нового складу Комісії з вирішення земельних спорів в межах міста Горішні Плавні.

7.3.  Про надання дозволу гр. Білобровці Євгенію В’ячеславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Барвінок».

7.4.  Про надання дозволу гр. Бірюкову Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.5.  Про надання дозволу гр. Геращенко Ганні Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

7.6.  Про надання дозволу гр. Капустінському Віктору Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.7.  Про надання дозволу  гр. Миколенко Тамарі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

7.8.  Про надання дозволу  гр. Пахомовій Любові Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.9.  Про надання дозволу гр. Пермяковій Лідії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

7.10.  Про надання дозволу  гр. Тупкало Валентині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

7.11.  Про  надання дозволу  гр. Химичу Віталію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Вікторія».

7.12.  Про надання дозволу  гр. Шумакову Олександру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Вікторія».

7.13.  Про надання дозволу гр. Городецькій Галині Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Гірник».

7.14.  Про надання дозволу гр. Дугіновій Валентині Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

7.15.  Про надання дозволу гр. Кузнєцовій Ользі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

7.16.  Про надання дозволу  гр. Орловій Наталі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у   с/т «Лаванда».

7.17.  Про надання дозволу гр. Плотнікову Олександру Інокентійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Лаванда».

7.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Дронику Анатолію Петровичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Порубай Наталії Вікторівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Волокиті Івану Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Мітіній Любові Анатоліївні земельної ділянки у с/т «Калина».

7.22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Сівкевич Ганні Олексіївні  земельної ділянки у с/т «Урожай».

7.23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО «ЛІСОВОД» земельної ділянки на території м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кроусу Анатолію Андрійовичу по вул. Лиманна, 33.

7.25.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Ширкову Владиславу Миколайовичу по вул. Лиманна, 19.

7.26.  Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ЖИТЛОВОМУ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ №1 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 43.

7.27.  Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО «ЮНІСТЬ-2» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування по вул. Горького, 198 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

7.28.  Про надання дозволу гр. Попелянському Віктору Анатолійовичу   на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Строни, 11-Б.

7.29.  Про припинення договору оренди землі та передачу  у власність гр. Патерило Любові Херсанівні земельної ділянки по вул. Чекаліна, 6.

7.30.  Про внесення змін до рішення 42 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.02.2019 року «Про надання дозволу ПП «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 84-А».

7.31.  Про внесення змін до рішення 42 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19 лютого 2019 року «Про передачу в оренду Косинському Ростиславу Борисовичу земельної ділянки по вул. Перспективна, 43».  

7.32.  Про знесення змін до рішення 43 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.03.2019 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Мельнику Олексію Антоновичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».


8.  Про зняття з контролю рішення міської ради:

Доповідає: Нестеренко Світлана Григорівна – голова постійної комісії з питань  освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку

8.1.  Рішення сорокової сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 17 грудня 2018 року «Про реорганізацію комунального закладу Горішньоплавнівська міська стоматологічна поліклініка шляхом перетворення».


9.  Різне.