Зустріч у рамках реалізації проекту «Підлітки поза увагою: покращення доступу до інтегрованих ВІЛ-послуг для уразливих верств населення»

11.04.2019, 11:17

09 квітня у великій залі виконкому відбулася робоча зустріч заступників директорів, психологів, соціальних педагогів навчальних закладів міста, представників медичної та соціальної галузі міста  із виконавчим директором Чернівецького благодійного фонду «Нова сім’я», заступником голови Координаційної ради з питань наркополітики при Чернівецькій міській раді Альоною Бежан та лікарем-консультантом Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» Анатолієм Воликом у рамках реалізації проекту «Підлітки поза увагою: покращення доступу до інтегрованих ВІЛ-послуг для уразливих верств населення» у місті Горішні Плавні.

Анатолій Волик розповів про роботу з підлітками та молоддю за методикою «Безпека понад усе. Профілактична робота з підлітками за моделлю Марші Розенбаум».

Альона Бежан розповіла про роботу Координаційної ради з питань наркополітики при Чернівецькій міській раді та презентувала авторську програму «Психокорекція девіантної поведінки підлітків, які вживають психоактивні речовини». Зокрема вона зазначила, що Координаційна рада об’єднує ресурси та інтереси соціальної, медичної, правоохоронної, громадської, освітньої сфер міста Чернівці. Програма наркополітики міста до 2020 року включає ще й ряд додаткових спеціальних документів. Це стандарти превентивної роботи із дітьми, молоддю та їх близьким оточенням віком від 6 до 18 років; механізм моніторингу і оцінки (МіО) ризиків та потреб учнівської молоді міста; політика спільних дій у проведенні всіх просвітніх заходів; створення системи навчання спеціалістів роботи з інтервенціями (обґрунтований та задокументований вид діяльності або комплекс заходів у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, спрямований на певні цільові групи, який передбачає досягнення певних прогнозованих змін у стані цільової групи в результаті впровадження такого виду діяльності або комплексу заходів). Альона Бежан детально охарактеризувала кожен із зазначених напрямів роботи та навела приклади такої роботи.