Наталія Масляник – дипломант всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

15.04.2019, 11:00

04-12 квітня 2019 року у Полтавській області відбувся третій тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Основи здоров’я». У ньому змагалися 25 учителів з усіх областей України, які здобули перемогу в другому (регіональному) турі конкурсу. Змагання проходили на базі Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) №16 у два етапи: відбірковий та фінальний.

Під час відбіркового етапу конкурсанти пройшли тестування з фахової майстерності, виконали практичну роботу та продемонстрували методичну компетентність. За результатами цього етапу було визначено 12 лідерів, серед яких і учитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Наталія Масляник, яка стала переможцем ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019».

За результатами фінального етапу – конкурсні випробування «Урок» та «Проект» – Наталії Масляник присвоєне звання «Дипломант всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Основи здоров’я», вона отримала відзнаку журі «За краще використання психологічних методик» і ввійшла в 10 кращих учителів основ здоров’я України.