Напередодні Дня міста вшанували світлу пам'ять Почесних громадян та загиблих на Сході України військових

18.04.2019, 10:39

17 квітня за доброю традицією напередодні святкування Дня міста представники органів місцевого самоврядування від імені територіальної громади вшанували світлу пам'ять земляків, які внесли вагомий вклад у розвиток міста: Почесних громадян та загиблих на Сході України військових. 

Міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева та Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік поклали на могили воїнів, які загинули, захищаючи мир, соборність та незалежність нашої країни, квіти. Вшанували пам'ять, поіменно згадали імена загиблих: Миколи Зайцева, Сергія Гирмана, Олександра Білоконя, Віталія Кондакова, Олександра Шалесного, Євгенія Волошина. 

Відвідали місця поховання Почесних громадян, які сприяли процвітанню міста, та земляків, які відіграли значущу роль у розбудові гірничо-збагачувального комбінату. Хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам'ять, відзначили їх заслуги перед територіальною громадою, залишили квіти як знак народної поваги. 

Напередодні Дня міста також відвідали Людмилу Мартиненко - дружину нашого відомого земляка Володимира Мартиненка - Почесного громадянина міста, генерального директора ВАТ «Полтавський ГЗК» із 1983 року по 1998 рік, доктора технічних наук, академіка та народного депутата Верховної Ради України першого скликання, депутата обласної та міської рад. Завдяки його ініціативі в місті було збудовано яхт-клуб, засновано такі водні види спорту як веслування та парусний спорт.

Представники міської адміністрації прихилили квіти біля меморіальної дошки, встановленої на його будинку, та залишили корзину з квітами біля меморіальної дошки на яхт-клубі.