Привітання міського голови!!

27.05.2011, 13:52

altДорогі діти, шановні батьки! Дозвольте тепло і сердечно привітати вас зі святом – врученням атестатів про повну загальну середню освіту.

Надзвичайно приємно, що це яскраве та надзвичайно зворушливе дійство прижилося в нашому місті і з кожним роком стає все масштабнішим. Сьогодні наші прекрасні, розумні, обдаровані одинадцятикласники вирушають у непросте доросле життя. Це особливий день не лише для вчорашніх учнів, але й для їхніх батьків та педагогів-наставників. Тож, вирушаючи у далеку й незвідану дорогу, візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні поставленої мети.

Ви молоді і повні сил. Тож віддайте всю силу свого розуму, всю свою енергію, талант тій землі, на якій ви живете, а рідне місто Комсомольськ стане ще кращим, знаним і багатшим. Успішно навчайтесь і повертайтесь до рідного міста. Продовжуй почате, примножуй здобуте, цінуй те, що маєте, прагніть більшого, не зупиняючись на досягнутому.

Пронесіть пам’ять про цей чарівний вечір крізь усе життя, і нехай доля ваша буде зоряною й крилатою, адже ви – кожен! – того варті…

Будьте переможцями в житті, і нехай Господь допоможе вам у досягненні мети.

Міський голова Сергій Супрун