Свято для першопрохідців із нагоди Дня міста

19.04.2019, 15:58

19 квітня біля пам’ятного знака «Намет» із нагоди Дня міста відбулося традиційне свято для першопрохідців, людей, які будували місто й комбінат і заповіли нам берегти і зміцнювати його щоденною сумлінною працею.


Вшанувати старійшин завітали представники міської адміністрації: міський голова Дмитро Биков, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік та очільник комбінату - голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.


З вітальним словом звернувся до першопрохідців Дмитро Биков: «Сьогодні напередодні свята мені приємно відзначити, що наше місто розвивається, процвітає й займає лідерські позиції на Полтавщині. Ми ремонтуємо школи, дитячі садочки, лікарні, купуємо сучасне обладнання, оновлюємо техніку та реконструюємо сквери та вулиці. Символом відродження міста є реконструкція вулиці Гірників, де завершено капітальний ремонт доріг, облаштовано нове LED-освітлення, активно здійснюється благоустрій. Саджаючи нові паростки, ми сподіваємося, що молодь, яка прийде нам на зміну, також буде любити, берегти й оновлювати рідне місто. Бажаю вам усім здоров’я, достатку та благополуччя». 


Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус зазначив: «У ці теплі квітневі дні прийнято з особливою теплотою згадувати першопрохідців, пригадувати, як будували місто й комбінат, як росло й розвивалося наше місто. Дійсно, наше місто процвітає, є одним із найкращих в Україні. У цьому є ваша заслуга, заслуга ваших дітей та онуків, які працюють сьогодні на комбінаті. Тільки у 2018 році ПрАТ «Полтавський ГЗК» перераховано до міського бюджету більше ніж 300 млн грн, до бюджетів усіх рівнів – 2 млрд грн. Особливо пишаємося тим, що сьогодні нам вдається здійснювати модернізацію та реконструкцію на підприємстві. Дякую вам за наполегливість, досвід та вагомий вклад у розвиток комбінату. Бажаю здоров’я, миру».

З нагоди Дня міста міський голова Дмитро Биков, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус вручили членам клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» (голова Володимир Лісняк), спілки «Першозасновників» ПрАТ «ПГЗК» (голова Анатолій Ухналь) Подяки міського голови та цінні подарунки.


Муніципальний духовий оркестр, фольклорні колективи Палацу культури та творчості, ТЦСО «Калина» утримували святкову атмосферу на високій ноті, а по завершенню концерту батьків міста запросили скуштувати традиційну польову кашу.