Міста-партнери привітали Горішні Плавні з Днем міста

21.04.2019, 12:15

19 квітня з нагоди Дня міста в Горішньоплавнівській міській раді відбулася офіційна зустріч представників Горішніх Плавнів та міст-партнерів: Жодіно (Республіка Білорусь), Унгени (Республіка Молдова). 


Привітати містян із святом завітали почесні гості: голова міської ради депутатів м. Жодіно Наталія Сушко, заступник генерального директора з організації виробництва ВАТ «БєлАЗ» - керуюча компанія холдингу «БєлАЗ-ХОЛДИНГ» Анатолій Ровба,головний спеціаліст відділу ідеологічної роботи, культури і у справах молоді виконавчого комітету м.Жодіно Олена Лашук;заступник мера м. УнгениКрістофор Кодряну,міський радник міста УнгениІон Скутару. 


Голова міської ради депутатів м. Жодіно Наталія Сушко та заступник мера міста Унгени Крістофор Кодряну привітали горішньплавнівців із Днем міста, побажали мешканцям добробуту, благополуччя, миру, упевненості в майбутньому, а місту успіху і процвітання.  


Керівник білоруської делегації Наталія Сушко відзначила: «Наші міста є давніми вірними друзями, надійними партнерами. Із великим задоволенням ми кожний рік відвідуємо місто, і з радістю відзначаємо як динамічно воно розвивається та змінюється на краще, як гарнішають вулиці, впорядковуються мікрорайони та сквери. Ваше місто дуже гарне. Вітаємо вас усіх зі святом». 


Крістофор Кодряну, який очолив делегацію з Молдови, зауважив: «Упродовж багатолітніх дружніх візитів у Горішні Плавні ми неодмінно відчували теплоту, доброту та гостинність. Ваше маленьке місто є особливим: мальовничим, затишним та доглянутим, а люди успішними та доброзичливими. Ми раді, що підтримуємо тісні дружні зв’язки, особливо у питаннях молодіжної політики. Бажаю територіальній громаді міста миру і добра, місту – рости і розвиватися».  


Міський голова Дмитро Биков від імені територіальної громади подякував гостям із Білорусії та Молдови за багаторічну тісну співпрацю та дружню підтримку. З нагоди свята представники міст обмінялися пам’ятними подарунками та зробили загальне фото на добру згадку.