Команда робототехніків "PRIME ROBOTICS" здобула золото на FIRST Championship 2019 у США

21.04.2019, 13:39

Команда робототехніків "PRIME ROBOTICS" міста Горішні Плавні – керівник секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, тренери Олександр Роман та Роман Булан, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1: Михайло Сірий, Федір Сеник, Ілля Пусяк, Віталій Кругляк, Віталій Роман, Дмитро Сміцков, Іван Сльоза, Нікіта Наумов, Максим Комлик - здобула І місце на Всесвітньому фестивалі FIRST Championship 2019 у Х’юстоні (США) у категорії «Основні цінності» - «Inspirational Award».


Міський голова Дмитро Биков привітав команду чемпіонів із вагомою перемогою на міжнародному рівні: «Щиро вітаю команду з перемогою! Це насправді неперевершена подія в історії освітянських проектів не тільки нашого міста, але і всієї України. Ви - герої і ми вами пишаємося! Усім хлопцям тисну руки! Чекаємо на Батьківщині»!


Оксана Стоєцька, огранізатор FIRST Lego League в Україні, директор ГО «Інноваційні освітні технології» відзначила: «Вони просто зробили майже неможливе. Усього 98 країн учасниць, 40 тисяч команд у світі й саме наша молодь стала переможцями в категорії "Inspirational Award" у Х'юстоні! Категорія «Основні цінності» – це про командний дух, без якого не можливо досягти таких вагомих результатів і своїми ідеями змінювати світ на краще. Україна показала усьому світу, що ми команда і в нашої країни є майбутнє».


На Всесвітньому фестивалі FIRST (м. Х'юстон) команди змагалися в 4 чотирьох напрямках: FIRST LEGO League Jr., FIRST Robotics Competition, FIRST Tech Challenge та FIRST LEGO League (FLL). У змаганнях FLL взяли участь 108 команд із 35 країн світу. Кожній команді необхідно було створити і захистити інноваційний проект «Into orbit»; підготуватися до гри роботів (виконання роботом на спеціально підготовленому полі різних місій); показати особливості конструювання робота, інноваційні підходи у програмуванні та представити та захистити свій проект із основних цінностей FIRST. Саме у цій категорії «Основні цінності» наші робототехніки «PRIME ROBOTICS» здобули перемогу. Судді підраховували бали рівноцінно по всіх чотирьох напрямках, тому для перемоги необхідно було показати високий рівень підготовки у всіх категоріях, що й продемонструвала наша команда.


Тренер команди «PRIME ROBOTICS» Олександр Роман від імені дітей та батьків подякував міському голові за системну багаторічну підтримку: «Я і команда щиро вдячні Вам за можливість брати участь у змаганнях світового рівня! Ми пишаємося, що саме Ви очолюєте наше місто й підтримуєте інноваційні напрямки та розвиток молоді! Прапор України гордо здіймався на Всесвітньому фестивалі робототехніки FIRST 2019»!