Спортсмени Горішніх Плавнів вдало виступили на Кубку України з веслування на байдарках і каное

23.04.2019, 10:56

Вітаю спортсменів Горішніх Плавнів, їх наставників та тренерів із вдалими виступами на Кубку України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, що відбулися 17-20.04.2019 у м. Дніпрі.


Бажаю наполегливості, успіхів та високих спортивних результатів!


Міський голова Дмитро Биков 













Перемоги:


Дистанція 1 000 метрів

І місце – Янчук Дмитро (каное одиначка)

ІІІ місце – Баштовий Сергій (байдарка одиначка)

ІІІ місце – Алтухов Павло (каное одиначка)

ІІІ місце – Писаренко Катерина (байдарка одиначка)

І місце – Кухарик Олег (Горішні Плавні )\Сиромятников Олександр (Херсон) (байдарка двійка)

ІІ місце – Янчук Дмитро\Міщук дистанція Тарас (каное двійка)

ІІ місце Писаренко Катерина\Чабанюк Катерина (байдарка двійка)


Дистанція 500 метрів

І місце – Кухарик Олег (байдарка одиначка) 

ІІ місце – Лузан Людмила (каное одиначка)

І місце – Кукліновська Людмила (Горішні Плавні)\Повх Марія (Луцьк) (байдарка двійка)

ІІ місце – Грищун Інна (Горішні Плавні)\Тодорова Анастасія (Одеса) (байдарка двійка)

І місце – Лузан Людмила (Горішні Плавні)\Четверікова Анастасія (Житомир) (каное двійка)

І місце – Кухарик Олег (Горішні Плавні)\Даниленко Дмитро\Костишин Дмитро\Черноморов Кирило  (байдарка четвірка)

ІІ місце – Кукліновська Людмила (Горішні Плавні)\Докієнко Наталя\Єднак Тетяна\Свиридова Діана (байдарка четвірка)

ІІІ місце – Писаренко Катерина (Горішні Плавні)\Чабанюк Катерина (Горішні Плавні)\Колесник Юлія\ Юрійчук Юлія (байдарка четвірка)


Дистанція 200 метрів 

ІІІ місце - Кукліновська Людмила (байдарка одиначка)

ІІ місце – Лузан Людмила (каное одиначка)

ІІ місце – Янчук Дмитро\Мішук Тарас (каное двійка)

ІІІ місце – Овдійчук Андрій\Амельченя Ігор (каное двійка)

І місце - Кукліновська Людмила (Горішні Плавні)\Повх Марія (Луцьк) (байдарка двійка)

І місце – Лузан Людмила (Горішні Плавні)\Четверікова Анастасія (Житомир)  (каное двійка)

І місце - Кукліновська Людмила (Горішні Плавні)\Повх Марія\Єднак Тетяна\ Тодорова Анастасія (байдарка четвірка)

ІІІ місце - Писаренко Катерина (Горішні Плавні)\Чабанюк Катерина (Горішні Плавні)\Колесник Юлія\Юрійчук Юлія (байдарка четвірка)


Дистанція 5 000 метрів

І місце – Баштовий Сергій (байдарка одиначка)

І місце – Янчук Дмитро (каное одиначка)

І місце – Грищун Інна (байдарка одиначка)