Апаратна нарада

23.04.2019, 11:59

22 квітня міський голова Дмитро Биков провів для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетної та комунальної сфери чергову апаратну нараду, де були озвучені актуальні питання життя міста, які стосувалися виборів Президента України, добровільного приєднання громад, благоустрою міста, здобутків та досягнень територіальної громади.

Очільник міста поінформував, що за даними Національного екзит-полу у виборчих перегонах на посаду Президента України лідером став Володимир Зеленський, за якого проголосували 73% виборців. За Петра Порошенка віддали голоси 25,5% виборців. Явка виборців склала 62%, 11 млн українців не проголосували з різних причин. У Горішніх Плавнях відвідали виборчі дільниці 27 237 осіб, 753 чоловіка проголосували вдома. Явка виборців по місту склала 68,29 %. У Горішніх Плавнях 85,24 % містян підтримали Володимира Зеленського, 12,81 % - Петра Порошенка. 

Міський голова повідомив про хід добровільного приєднання Келебердянської та Салівської сільських громад (с. Келеберди, с. Салівки, с. Карпівки, с. Махнівки, с. Петрашівки) до Горішньоплавнівської міської територіальної громади. На засіданні 44 сесії Горішньоплавнівської міської ради 16 квітня депутати ухвалили відповідний проект рішення, погодили реорганізацію сільських рад у старостинські округи. До проведення виборів призначили виконуючими обов’язки старост Салівського старостинського округу Любов Бовбас, Келебердянського старостинського округу - Оксану Задворну. Очільник міста представив їх на апаратній нараді, привітав та побажав плідної роботи.

Дмитро Биков прозвітував про хід капітальних ремонтів та благоустрою території міста. Минулої п’ятниці урочисто відкрито спортивний комплекс для СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та № 5, зведений за кошти міського бюджету, Державного фонду регіонального розвитку та депутата Полтавської обласної ради від Горішніх Плавнів Вячеслава Мінязева. Капітальну реконструкцію дорожнього полотна по вул. Конституції виконано на 95 %, тривають роботи з облаштування внутрішньо квартальних заїздів та карманів для автомобілів. Також, міський голова дав доручення ДЖКГ упорядкувати зливові каналізаційні люки. Майже завершили благоустрій нового скверу, на будівництво якого кошти виділив народний депутат України Костянтин Жеваго. Роботи з розчищення дна паркового озера від мулу призупинено на період нересту риби. Тим часом будуть вестися роботи з вивозу мулу, що вже встиг просохнути після того, як його було піднято з дна озера. 

Міський голова повідомив: «Днями для міської лікарні купили комфортабельний та практичний семимісний мінівен Renault Lodgy. Упродовж останніх років у заклади охорони здоров’я придбали 7 нових автомобілів, з яких 5 – за кошти міського бюджету, 2 – за кошти народного депутата України Костянтина Жеваго».

Із великою гордістю міський голова повідомив про вагомі здобутки нашої команди робототехніків "PRIME ROBOTICS" із  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 міста Горішні Плавні в місті Х’юстоні (США) на Всесвітньому фестивалі FIRST Championship 2019. Команда довела, що є кращою серед 108 команд із 35 країн світу в змаганнях FLL. У найскладнішій категорії «Основні цінності» - «Inspirational Award» вони вибороли І місце. «Це результат нашої співпраці, сили волі, характеру та гарної командної роботи. У 2018 році до навчання основам робототехніки ми долучили учнів СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. Організовуємо відповідні класи в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6. Потім будемо включати в процес ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4», - наголосив Дмитро Биков. Оксана Стоєцька, огранізатор FIRST Lego League в Україні, директор ГО «Інноваційні освітні технології» відзначила: «Команда з Горішніх Плавнів зробила щось неймовірне. Категорія «Основні цінності» - «Inspirational Award» є найскладнішою у виконанні. Тепер вони стали відомими серед 40 тисяч команд, які займаються робототехнікою в світі».

Підведено результати роботи спортивних товариств, спортивних шкіл та тренерів міст Полтавської області. За підсумками рейтингу в 2018 році Горішні Плавні зі спортивної майстерності посіли ІІ місце з олімпійських видів спорту, І місце - з неолімпійських видів спорту. Відповідно до рейтингу роботи ДЮСШ області за 2018 рік з олімпійських видів спорту ДЮСШ  №3 м. Горішні Плавні (директор Анатолій Шафоростов) виборола І місце, ДЮСШ №1 м. Горішні Плавні (директор Віктор Чирочка) – ІІ місце. Дмитро Биков привітав керівників із перемогою, вручив відзнаки.  

Поінформував: «Наш учитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Наталія Масляник стала переможцем ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019», за результатами фінального етапу – дипломантом у номінації «Основи здоров’я», отримала відзнаку журі «За краще використання психологічних методик», увійшла в 10 кращих учителів основ здоров’я України. Міський голова привітав та відзначив учителя квітами та пам’ятним подарунком.  

На апаратну нараду були запрошені учні СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської – агітбригада «Екологічна варта» (керівник Наталія Руденко) і екологічний театр «Романтики» (керівник Аліна Чабанова). Вони здобули перемогу в обласному конкурсі-огляді колективів екологічної просвіти в номінації «Краща агітбригада» і «Кращий екологічний театр». Агітбригада «Екологічна варта» 16-18 квітня 2019 року на Всеукраїнському конкурсі «Земля – наш спільний дім» у Сумах стала переможцем в номінації «За практичну просвітницьку та природоохоронну діяльність колективу». Молоді люди виступили з екологічно-просвітницькою програмою на нараді, і були відзначені міським головою.   

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська прокоментувала культурно-мистецькі заходи наступних двох тижнів. 26 квітня о 16.00 годині біля пам’ятного знаку на честь ліквідаторів Чорнобильської аварії відбудеться урочисте покладання квітів із нагоди 33-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. 08 травня о 10.00 годині напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заплановано урочисте відкриття меморіалу братська могила «Пам’ятник землякам» у мікрорайоні Низи. 09 травня о 09.30 біля меморіалу «Вічний вогонь» відбудеться традиційний загальноміський мітинг-реквієм, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Міський голова запросив присутніх разом із трудовими колективами долучитися до майбутніх заходів. Подякував усім, хто був задіяний в організації та проведенні заходів до свята День міста, забезпечував охорону громадського порядку.