Засідання виконавчого комітету

27.04.2019, 08:11

23 квітня міський голова Дмитро Биков провів чергове засідання виконавчого комітету. 

Роботу розпочали з урочистого нагородження переможців перших міських змагань інтелектуальної гри «Грошовий потік – 2019» (Cashflow), що відбулися 10 квітня  в Горішніх Плавнях у СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка. Гра стала дуже популярною у світі серед молоді, навчає керувати особистими фінансами, розкриває закони ведення бізнесу, формує правильне економічне мислення та досвід. І місце здобула команда СЗОШ № 5 (тренер Марина Богданова-Портяна), ІІ місце - команда СЗОШ № 3 (тренер Оксана Ніколенко), ІІІ місце - команда ЗОШ № 1 (тренер Оксана Щербан). Визначили також кращих гравців: Катерину Смірнову (ЗОШ № 1), Микиту Козлова (ЗОШ № 2), Аліну Онопрієнко (СЗОШ № 3), Ганну Курінну (СЗОШ № 4), Поліну Дідик (СЗОШ № 5), Аліну Чорнобай (ЗОШ № 6). Міський голова Дмитро Биков, депутат Полтавської обласної ради Володимир Говоренко привітали команди, що стали переможцями та відзначили кращих гравців та тренерів, вручили дипломи, грошові призи та пам’ятні подарунки. На згадку зробили колективне фото.

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків улітку 2019 року доповіла Тетяна Оробченко – начальник відділу у справах сім’ї та молоді. Члени виконавчого комітету погодили розмір часткового відшкодування вартості путівки 4 054 грн на дітей віком 6-18 років дитячим закладам оздоровлення та відпочинку по Полтавській області за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, за рахунок коштів обласного та міського бюджетів, але не більше ніж 70% від вартості путівки. На часткове відшкодування вартості путівки мають право сім’ї з дітьми м. Горішні Плавні на кожну дитину віком від 7 до 18 років. 

За рахунок міського бюджету з урахуванням субвенції обласного бюджету вартість путівок у КП ДСОЦ «Горизонт» буде здешевлено для дітей, батьки яких працюють у бюджетних установах та комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я (70% оплата з міського та обласного бюджетів та 30 % батьківська доплата вартості путівки); дітей-інвалідів (100% оплата вартості путівки з міського та обласного бюджетів); дітей з міст-партнерів (100% оплата вартості путівки з міського бюджету). 

При Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» планують безкоштовно відкрити табір із денним перебуванням із триразовим харчуванням для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах на 18 робочих днів із 03 червня 2019 року. 

При всіх загальноосвітніх школах будуть відкриті пришкільні табори відпочинку з дворазовим харчуванням на 18 робочих днів з 03 червня 2019 року та при ЦД та ЮТ на 18 робочих днів із 01 липня 2019 року. Встановили вартість харчування у таборах відпочинку із розрахунку 55 гривень при дворазовому харчуванні на одну дитину на 1 день. Звільнили від оплати за перебування в таборах відпочинку з денним перебуванням дітей пільгових категорій. 

Традиційно при ДЮСШ № 1 буде організовано спортивний табір із денним перебуванням та дворазовим харчуванням із 3 червня 2019 року на 18 робочих днів; при ДЮСШ № 3 - спортивний табір із денним перебуванням та дворазовим харчуванням із 03 червня 2019 року на 14 робочих днів – перша зміна, з 05 серпня 2018 року на 15 робочих днів – друга зміна. Враховуючи низьку платіжну спроможність батьків з повної оплати путівки ухвалили направити бюджетні кошти на здешевлення путівок на 50 % у спортивних таборах. Встановили вартість путівки в ДЮСШ № 1 – 1 080 грн (із них батьківська доплата – 540 грн), ДЮСШ № 3 І зміна – 840 грн (із них батьківська доплата – 420 грн), ІІ зміна – 900 грн (із них батьківська доплата – 450 грн). 

Заслухали Ларису Василенко – начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики про підтвердження місця проживання малолітньої дитини, для тимчасового виїзду за межі України, про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини, про встановлення опіки над житлом неповнолітнього, про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітньої дитини. 

В.о. начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник доповів про доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з квітня 2019 року.

Директор КП готель «Славутич» Тамара Ліц прозвітувала про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2018 рік. У 2018 році підприємство отримало дохід 4,9 млн грн, що у 2 рази більше ніж у 2017 році. Підприємство не має заборгованості із виплати заробітної плати, за послуги з постачання електроенергії та опалення. У 2018 році з міського бюджету готелю виділено 2,4 млн грн на капітальні ремонти загального коридору, холу та частини номерів 3-го поверху, придбання меблів. Міський голова Дмитро Биков зауважив: «Відремонтовані номери мають сучасний європейський вигляд та облаштовані новими меблями, текстильними виробами та електроприладами. Оновлення готелю буде продовжуватися й надалі».

Заслухали директора КЖЕП № 4 Тетяну Прокопенко про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2018 рік, яка зазначила, що на підставі конкурсу з призначення управителів груп багатоповерхових будинків КЖЕП № 4 визначено управителем 58 багатоповерхових житлових будинків. КЖЕПи № 4 та № 5 було реорганізовано шляхом приєднання КЖЕП № 5 до КЖЕП № 4. Отримано суму доходів 15 млн грн (139 % від запланованої суми), сума витрат склала 15,4 млн грн. У результаті фінансово-господарської діяльності за 2018 рік отримано збиток у розмірі 411 тис. грн. У 2018 році було підвищено середньомісячну заробітну плату за рахунок оптимізації чисельності робітничого та інженерно-технічного персоналу підприємства на 32% (6 507 грн), у 2017 році – 4 928 грн. Члени виконавчого комітету взяли до відома звіти про результати фінансово-господарської діяльності КП готель «Славутич» та КЖЕП № 4 за 2018 рік. 

Взяли до відома інформацію про роботу відділу з питань державної реєстрації  виконкому Горішньоплавнівської міської ради за 2018 рік, яку прокоментувала в. о. начальника відділу з питань державної реєстрації Світлана Лисенко. У 2018 році державними реєстраторами розглянуто 1 624 заяви щодо права власності та інших речових прав на  нерухоме майно. Через центр надання адміністративних послуг опрацьовано 452 заяви щодо проведення реєстраційних дій відносно суб’єктів господарювання. Забезпечено надходження 184 тис. грн до міського бюджету. 

У ході роботи також опрацювали питання управління соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, приватизації та обліку комунального майна, житла, архітектури і містобудування. По завершенню засідання виконавчого комітету міський голова привітав присутніх зі святковими Великодніми днями, побажав здоров’я,  добробуту в родинах, благополуччя та миру.