Пам’яті Сергія Валентиновича Кутового

5.05.2019, 17:21

Горішньоплавнівська міська рада, виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття  рідним і близьким із приводу передчасної смерті Сергія Валентиновича Кутового – члена правління міської «Спілки воїнів-ветеранів Афганістану».


Сергій Валентинович народився 11 серпня 1963 року в селі Сагайдак Решитилівського району. 03 листопада 1981 року був направлений для проходження військової служби в Афганістан у м. Баграм в мотострілкові війська. У 1983 році звільнився в запас, працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті.


У 1986 році заснував і став першим головою клубу воїнів-інтернаціоналістів «ІНТЕРН». З 2002 по 2010 рік очолив міський Союз ветеранів Афганістану. Із 2010 по 2017 рік був членом правління міської «Спілки воїнів-ветеранів Афганістану». Сергій Валентинович був активним громадським діячем, брав участь у військово-патріотичному вихованні молоді, часто проводив зустрічі з учнями навчальних закладів міста, підтримував родини загиблих афганців та допомагав адаптуватися тим військовим, які повернулися зі служби з Афганістану. За сприяння Сергія Валентиновича в міському краєзнавчому музеї було створено експозицію, присвячену нашим землякам-афганцям, в навчальних закладах, де навчалися полеглі в Афганістані воїни, організовано куточки пам’яті та встановлено меморіальні дошки.   


Територіальна громада втратила добру та порядну людину; родина – турботливого, відповідального чоловіка та батька; друзі та близькі - надійного товариша. Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким у зв’язку з тяжкою втратою. Поділяємо ваш біль та горе. 


Нехай рідна земля буде йому пухом!


Міський голова Дмитро Биков