Ювілей!!

31.05.2011, 16:04

Святкування 10-річного ювілею зразкової школи танцю «Джаз модерн Рема»

alt27 травня у великій залі Палацу культури і творчості пройшло святкування 10-річного ювілею зразкової школи танцю «Джаз модерн Рема». За цей час його учасники пройшли нелегкий, але цікавий шлях до свого визнання. Але для творчого колективу, який готовий щоденно радувати глядача новими досягненнями, високою майстерністю, щирими емоціями, це ще зовсім юний вік.

Виступи цього надзвичайно талановитого й творчого колективу на різноманітних міських, обласних, всеукраїнських заходах, концертах, благодійних акціях завжди вражають глядачів своєю яскравістю і неперевершеною майстерністю. З часу створення коллективу в ньому танцювали сотні дівчат та хлопців. Чимало його випускників пов’язали своє подальше життя з танцем. Секрет успіху школи танцю– напевно, не лише у високому виконавському рівні, а й у невгамовній енергії його учасників та художніх керівників, талановитих молодих викладачів – подружжя Максима та Світлани Цимбал.

Присутній на святі міський голова Сергій Супрун, вручаючи вітальну адресу, сказав: « Танець – універсальна мова, яка здатна донести щонайменші нюанси характеру, настрою, відчуттів. Я гордий, що ви знаєте цю мову на відмінно! І розмовляєте нею ось уже 10 років! Кожний ваш виступ підтверджує: бути вічно молодими дуже легко, якщо вкладаєш у власну справу всю душу і безкорисливо даруєш свій талант людям.Бажаю вашому колективу невпинного розвитку, самовдосконалення та й надалі гордо представляти комсомольську школу сучасного танцю, прикрашати своїми виступами усі свята і концерти, а міська влада завжди буде підтримувати як морально так і матеріально ваш чудовий колектив».

Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, вітаючи винуватців свята, відзначив їхню творчу енергію, неабиякий потенціал та гарну перспективу. Він повідомив, що Благодійний фонд ПГЗК, засновниками якого є народний депутат Костянтин Живаго та Віктор Лотоус, зробив надзвичайно гарний подарунок школі танцю «Джаз модерн Рема» - спеціальне лінолеумне покриття для занять хореографією. Таке покриття мають лише кілька театрів в Україні.

Привітати друзів по танцю приїхали відомі українські хореографи – Тарас Чернієнко, Лілія Недзельська, акробатичний дует «Duo happiness». Також колектив отримав вітальну телеграму від голови Київської облдержадміністрації О.П.Попова. В ході концерту пролунав вітальний телефонний дзвінок від переможця конкурсу «Танцюють всі-3» Олександра Геращенка.

Самі учасники школи танцю в першому відділенні концерту показали історію колективу в танці. В другій частині глядачі побачили чудову постановку хореографічного спектаклю «Зроби крок».