Порядок денний

8.05.2019, 11:24

Засідання постійної комісії з питань архітектури, 

будівництва та земельних ресурсів 


13 травня 2019                                                              м. Горішні Плавні

13-30                                                                    Мала зала міськради1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 03.07.2018 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».


1.2.  Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21.02.2017 «Про встановлення розмірів плати за користування земельними ділянками у місті Горішні Плавні».


1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Блохіним Дмитром Святославовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 9 по вулиці Молодіжна.


1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Войтенко Галиною Павлівною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 42.


1.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Вольвак Інною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 93.


1.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Гупало Інною Леонідівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 27 по проспекту Героїв Дніпра.


1.7.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.


1.8.  Про розгляд заяви ФО-П Довгуна В.П. щодо можливості розташування тимчасової споруди в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.


1.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Дунцем Юрієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 9.

1.10.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Жуковською Майєю Григорівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 5-А.


1.11.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Кашканом Володимиром Анатолійовичем на земельну ділянку в районі будівлі № 18 по вулиці Миру.


1.12.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Наталенко Анною Григорівною на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 83.


1.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Савченком Геннадієм Валентиновичем на земельну ділянку по вулиці Конституції, 14-А.


1.14.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Слюсарем Вячеславом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Фермерська, 13.


1.15.  Про поновлення дії договорів оренди землі з приватним підприємством «Сорока і К» на земельні ділянки по вулиці Миру, 12-А.


1.16.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Стеблюк Карлигаш Слямгазинівною на земельну ділянку по провулку Лесі Українки, 16.


1.17.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Тренічевим Єгором Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Пшенична, 25.


1.18.  Про поновлення дії договору оренди землі з ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» на земельну ділянку по вулиці Миру, 18.


1.19.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Федченком Михайлом Степановичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 95.


1.20.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Чорнобай Ніною Павлівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вулиці Добровольського.


1.21.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Янішевським Антоном Вʼячеславовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 15.


1.22.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі № 73/09 від 23.06.2009 на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 25.


1.23.  Про припинення дії договору оренди землі з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельну ділянку в районі промислового майданчика ПрАТ «Полтавський ГЗК».


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування2.1.  Про розгляд заяви щодо можливості розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку №72 по проспекту Героїв Дніпра.


2.2.  Про розгляд заяви щодо можливості розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку №12 по вулиці Гірників.


2.3.  Про затвердження положень про Управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та її структурних підрозділів в нових редакціях.


2.4.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.  


2.5.  Про проведення інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні ПрАТ «Полтавський ГЗК».


2.6.  Про укладання з ФО-П Семеновим Вадимом Вікторовичем договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення сезонної пересувної тимчасової споруди поблизу нежитлового приміщення (бару) по проспекту Героїв Дніпра №42.


2.7.  Про  надання дозволу гр. Александренко Юлії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».


2.8.  Про надання дозволу гр. Васюті Ганні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у                    с/т «Кварцит».


2.9.  Про надання дозволу гр. Павліні Юрію Станіславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у                    с/т «Урожай».


2.10.  Про надання дозволу гр. Петренко Людмилі Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у                           с/т «Юність-2».


2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Городецькій Ірині Іванівні земельної ділянки у с/т «Славутич».


2.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  гр. Шостаку Микиті Олександровичу земельної ділянки у с/т «Вікторія».


2.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» від перехрестя проспекту Героїв Дніпра та вул. Миру до житлового будинку №78 проспекту Героїв Дніпра


2.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біденку Володимиру Петровичу на розі вул. Чекаліна та вул. Лесі Українки.


2.15.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на території  м. Горішні Плавні Полтавської області.


2.16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Павленко Світлані Миколаївні  по вул. Леонова, 7.


2.17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Портянку Григорію Григоровичу  по вул. Озерна, 19-А.


2.18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Назаренку Володимиру Вікторовичу  по вул. Південна, 7.


2.19.  Про надання дозволу гр. Назаренку Володимиру Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по вул. Південна, 7.


2.20.  Про надання дозволу гр. Ляшенку Андрію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Горького, 142-А.


2.21.  Про надання дозволу Завалій Юлії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Строни, 1.


2.22.  Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду по вул. Добровольського, 2.


2.23.  Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Конджорян Сабед Германівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 37-А.


2.24.  Про передачу Бицюку Сергію Володимировичу в оренду земельної ділянки по вул. Миру, 32.


2.25.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.


2.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу ТОВ «АЛЄКС 2016» в оренду земельної ділянки по вул. Миру, 12.


2.27.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Прудкій Оксані Олександрівні земельної ділянки по вул. Сонячна, 1-А.


2.28.  Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання «Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вздовж набережної міста Горішні Плавні Полтавської області».


2.29.  Про внесення змін до рішення 33 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17.04.2018 року «Про надання дозволу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «КВАРЦИТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування».


3.  Різне.